Profile w oknach FAKRO

Profilių tipai

FAKRO stogo langai yra aukščiausios kokybės ir gaminami iš geriausių medžiagų. Jie gaminami remiantis naujausiomis technologijomis, užtikrinančioms ilgaamžiškumą, saugumą, funkcionalumą ir išskirtinę izoliaciją.

Drewno w kolorze naturalnym

Lango ilgaamžiškumas pasiekiamas naudojant specialiai parinktą aukštos kokybės pušies medieną, impregnuotą vakuumu ir nulakuotą.

 

 

 

 

Drewno z powłoką poliuretanową

Drėgmei atsparūs mediniai stogo langai  yra padengti poliuretano laku, kad būtų užtikrintas tvirtas ir tolygiai padengtas pofilio paviršius. Dėl to jie idealiai tinka įrengti patalpose, kuriose periodiškai vyrauja drėgmės lygis (pvz. virtuvės, vonios kambariai).

 

 

 

Tworzywo PVC

Kita profilių galimybė yra aliuminio-plastiko konstrukcijos langai su kelių kamerų PVC profiliu, iš vidaus sustiprinti cinkuotu plienu. Profiliams naudojama plastikas nesugeria drėgmės, o pats stogo langas yra patvarus ir nerūdijantis. Todėl jie gali būti  montuojami patalpose, kuriose ilgą laiką vyrauja aukštas drėgmės lygis (pvz. vonios kambariai, skalbyklos). 

 

 

 

Termoizoliacinio stiklo integravimas, kurio vertė Ug = 1,1 W / m2K (EN 673), ir kuris užpildytas inertinėmis dujomis, padeda išlaikyti šilumą patalpoje.

 

 Dėka šiltų TGI rėmelių sumažinami šalčio tilteliai, siekiant sumažinti vandens garų kondensaciją stiklo ir medinių profilių kraštuose, o tai labai padidina medienos patvarumą.