Vidiniai priedai - roletės ARF/D, ARF/D Z-Wave - FAKRO

Vidiniai piedai - roletai ARF/D, ARF/D Z-Wave

Šviesos patekimo į vidų kontroliavimas - ARF/D, ARF/D Z-Wave

Roletai suteikia galimybę reguliuoti į kambarį patenkančios šviesos kiekį ir intensyvumą. Dėl to patalpoje gali būti prieblanda ar visiška tamsa net saulėtą dieną. Intensyvi saulės šviesa yra pritemdyta, ir  kambaryje galite mėgautis maloniu šviesos išsklaidymu. Taip pat papildomai apsaugo akis nuo žalingo atspindžių poveikio, ypač tai yra nepatogu dirbant kompiuteriu.

 

Vidinis dekoras - ARF/D, ARF/D Z-Wave

Bet kurį kambarį po plokščiu stogu taip pat galima papuošti naudojant vidines žaliuzes. Platus jų tipų ir spalvų pasirinkimas užtikrina harmoniją su bet kokio interjero dekoru ir suteikia galimybę palėpėje sukurti bet kokią atmosferą.

 

Apsauga nuo UV spindulių - ARF/D, ARF/D Z-Wave

Vidiniai ir išoriniai priedai sumažina UV spindulių prasiskverbimą į patalpą. Tai padeda ilgiau apsaugoti kambaryje esančius baldus nuo išblukimo ir pageltimo.


Vidinės žaliuzės apsaugo nuo intensyvių saulės spindulių ir padailina interjerą. Miegamuosius galima  maloniai pritemdyti, kai norite pailsėti. Šoninės kreipiančiosios leidžia sustabdyti roletą bet kuriame aukštyje, taigi jūs galite palaipsniui mažinti įeinančią šviesą iki pilno užtemdymo.

 

     Kur nusipirkti?

 

Valdymas


Roletės yra pritaikytos F ir C tipo plokščio stogo langams.

  • ARF/D – valdomos rankiniu būdu ZSD lazdelės pagalba.
  • ARF/D Z-Wave – valdomos  Z-Wave sistema. Jų maitinamas elektra ir valdymas nuotoliniu valdymo pultu arba sieniniu jungikliu. Montuojant ARF / D Z-Wave  roletus DM_, DX_ languose, būtina atskirai įsigyti maitinimo šaltinį ir valdymo pultą.

 

Charakteristika

 

  • Laipsniškas įeinančios šviesos mažinimas iki pilno užtemdymo
  • Galimybė užfiksuoti roletą bet kuriame aukštyje
  • Elegantiški sidabriniai rėmeliai
  • Apsauga nuo kaitros
  • Apsauga nuo šilumos praradimo žiemą
  • Atsparumas drėgmei


 

Grupė I

Grupė II

Instrukcijos

Instrukcijos

Montavimo instrukcijos:

Instrukcijos Filmuotas montavimo įrašas
    Instrukcijos Katalogai ir lankstinukai