Privacy policy

Privatumo politika

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelė informacija, siunčiami iš interneto serverio palaikyti interneto naršyklę, kad būtų galima perskaityti viska vėl ateityje. Tai naudinga už tai, kad naršyklė prisimena šiek tiek konkrečios informacijos.

 

 

Slapukai yra naudojami beveik bet kurioje svetainėje, įvairiais tikslais:

  • analizės, lankytojo elgesio (žinomo kaip "Google analytics")

  • konfiguruoti interneto puslapius ir įsiminti lankytojo pageidavimus

  • tvarkyti pirkinių krepšelį internetinėse parduotuvėse

  • sekti žmogų žiniatinklio svetainėse ir pateikti vartotojo elgesiu grindžiamos reklamos

 

Mūsų svetainėje naudojami dviejų tipų slapukai:

Nuolatiniai slapukai - Google Analytics-mes naudojame juos sužinoti kaip svetaine naudojamasi tam, kad galėtume pagerinti vartotojų patirtį. Vartotojo duomenys yra visada anoniminiai. Šie slapukai naudojami siekiant surinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naršo mūsų svetainėje. Mes naudojame informaciją rengdami ataskaitas , kad svetainė būtų patogesnė. Slapukai renka informaciją anoniminiu būdu, apie skaičių svetainės lankytojų, kur lankytojai atėjo į svetainę ir ypač puslapių, kuriuos jie aplankė.

Seanso slapukai - naudojami slapukai svetainės funkcionalumui, pvz prisiminti log-in ir produktų krepšelį. Jie būtini tinkamam svetainės funkcionavimui ir mes nerekomenduojame juos blokuoti.

 


Slapukų trinimas

Dauguma interneto naršyklių leidžia valdyti arba panaikinti slapukų failus prisijungiant prie naršyklės parametrų. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip pamatyti, kokie slapukai buvo nustatyti ir kaip valdyti ir ištrinti juos, apsilankykite www.allaboutcookies.org.

 

 

 

Privatumo politika

Svetainė yra valdoma ir eksploatuojama FAKRO bendrovės (toliau  : "mes", "mūsų" "mūsų" ar "autorių"). Komercinė medžiaga šioje svetainėje nėra pasiūlymas, bet pristatymas FAKRO įmonės asortimento.

Autoriai negarantuoja, kad informacija pateikta yra dabartinė, tiksli ir išsami, ir neatsako už jos kokybę. Atsakomybė, pretenzijos dėl medžiagos ar vidinės žalos, kurią sukėlė pateiktos informacijos naudojimas,  autorių yra išbrauktos iš esmės...

Autoriai nėra atsakingi už bet kokią neteisinga informaciją, ypač techninių sprendimų architektūros projektuose, paremtus mūsų grafika, pateikta šioje svetainėje..

FAKRO interneto svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines. FAKRO nėra atsakinga už privatumo praktiką ar turinį iš kitų svetainių.

 

Medžiaga, pateikta svetainėje

Visas turinys ir medžiaga iš svetainės, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, visus failus, vaizdus iš svetainės, programinė įranga ar turinys,  pateikiama jums informuoti, pramogauti ir švietimui naudoti, autorinėmis teisėmis priklauso FAKRO . Visi pavadinimai, grafiniai ženklai ir kiti ženklai, kuriuos galima rasti svetainėje yra  FAKRO prekių ženklai.

Nuotraukos svetainėje yra nuosavybė,ir yra naudojamos gavus leidimą iš FAKRO. Yra draudžiama naudoti vaizdus, išskyrus kai tai leidžiama svetainėje arba šiuo susitarimu. Bet kokie neteisėtai naudojimi jūsų vaizdai gali pažeisti autorinių teisių ženklą, privatumo, viešumo ir ryšių įstatymus ir įstatus. Išskyrus žiniasklaida, taikant specialius reikalavimus, išdėstytus dalimis. Svetainėje, jums negalima kopijuoti, atgaminti, publikuoti, įkelti paštu, perduoti, platinti ar kurti išvestinius kūrinius ir vaizdus. Keisti ar naudoti vaizdų jokiais nenumatytais, tai yra FAKRO autorių teisių pažeidimas.

Jūs galite parsisiųsti elektroninę kopiją vienam kompiuteriui, asmeniniam, nekomerciniam naudojimui, su sąlyga, kad nepažeisite jokių autorinių ar kitokių nuosavybės teisių. Jūs negalite keisti, platinti, parduoti, platintį arba dekompiliuoti turinį be išskirtinio FAKRO sutikimo.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

FAKRO renka informaciją savanoriškai pateiktą mūsų vartotojų per mūsų interneto svetainę. Jei nepateiksite svetainei prašomos informacijos,  procesas kuriuo generuojamas prašymas , negali būti baigtas.

Visi asmeniniai duomenys, gauti prisijungus mūsų svetainėje, turi būti laikomi konfidencialūs ir negali būti atskleisti tretiesiems asmenims. Jūsų mums pateikta asmeninė informacija, paprastai naudojama atsakyti į jūsų užklausas ir įvykdyti jūsų užsakymus.

Informacija , kuri nėra asmenį identifikuojanti informacija, bet kokia informacija, jūsų pateikta į svetainę elektroniniu paštu ar kitais būdais, įskaitant duomenis, klausimus, komentarus arba panašiai, yra ir bus laikoma nekonfidencialia ir nepatentuota. Viskas ką jūs perduodate arba paskelbiate mums, tampa FAKRO nuosavybė ir gali būti naudojama bet kokiam tikslui, įskaitant, bet neapsiribojant, reprodukcijai, atskleidimui, perdavimui, leidybai, transliacijai ir registravimui.