Light tunnel with rigid light transmitting tube SRT

Šviesos tunelis su plokščiu paviršiumi ir su standžiu šviesos perdavimo vamzdžiu SR_

Aprašymas

Šviesos tunelis su plokščiu paviršiumi ir su standžiu šviesos perdavimo vamzdžiu SR_
SR_  - su standžiu šviesos perdavimo vamzdžiu.
SR_-L -  su standžiu šviesos perdavimo vamzdžiu ir su papildomu palėpės natūralios šviesos apšvietimu. Šviesos tunelis, sumontuotas lubose, netrukdo patogaus kambario eksploatavimo.

 

Naujo šviesos tunelio dizaino savybės:

 • Apytiksliai 10% didesnis šilumos perdavimo koeficientas U, palyginti su šviesos tuneliu su kupolu.

 • Iškart integruota tarpinė - tai palengvina šviesos tunelio montavimą.

 SR_ šviesos tunelis susideda iš: viršutinio elemento prie stogo, trijų dalių šviesos perdavimo vamzdžio - SRM 61cm, SRK alkūnė*, lubų rėmo, difuzoriaus ir montavimo rinkinio. Visas tiesia linija sujungtų vamzdžio sekcijų ilgis yra 2.1 m (SR_ 550 – 1.8 m).

 

 

Savybės:

 • STANDUS ŠVIESOS PERDAVIMO VAMZDIS - šviesos perdavimo vamzdis yra pagamintas iš aliuminio, padengto labai šviesą atspindinčiu sidabro sluoksniu, pasižyminčiu didelio efektyvumo šviesos atspindėjimo koeficientu, daugiau nei 98% (palyginti su nauju 90-95% atspindinčiu veidrodiniu koeficientu). Minimalus šviesos pralaidumo praradimas leidžia nurodyti SR-šviesos tunelius, kurių vamzdžio ilgis yra iki 12 m. Įrengdami šviesos perdavimo vamzdį, nereikia iškirpti skerspjūvio dydžio, nes vamzdžio konstrukcija yra teleskopinė. Siekiant tinkamo vamzdžio ilgio paprasčiausiai stumkite vieną sekciją giliau viduje.
   
 • VIRŠUTINIS ELEMENTAS PRIE STOGO - tai susideda iš aliuminio rėmo, kuris sujungtas su grūdintu, 4 mm storio, stiklu. Šviesos perdavimo vamzdis pritvirtinamas prie rėmo vidinio profilio. Viršutinis elementas pagamintas iš aliuminio lakštinio metalo arba specialaus organinio stiklo (L versija -  su papildomu palėpės apšvietimu) ir yra integruotas kartu su tarpine. Visa konstrukcija yra pilkai rudos, artimos RAL 7022, spalvos, kuri puikiai atitinka visas standartines stogo dangų spalvas.
   
 • LUBŲ RĖMELIS - naujasis lubų rėmelis pagamintas iš organinio stiklo su įmontuotu šviesą difuzuojančiu elementu. Dangtis pagamintas iš baltos, matinės spalvos polistirolo. Plokščiojo šviesos tunelio lubų elementai yra labiau apvalūs, palyginti su šviesos tuneliais su kupolu.

   

 • ALKŪNĖ -  SRK alkūnės pagalba galima keisti šviesos perdavimo vamzdžio kampą nuo 0 iki 30 ° intervale. SR_ ir SR_-L 550 lengvojo tunelio SRK alkūnė yra  tik kaip pasirinkimo elementas. .

 

* SR_ 550 ir SR_-L 550 šviesos tuneliams SRK alkūnė yra kaip pasirinkimo elementas.

 

 SR_ šviesos tunelio pjūvis:

Šviesos tunelis su plokščiu paviršiumi ir su standžiu šviesos perdavimo vamzdžiu SR_

 

 

Instrukcijos

Instrukcijos

Montavimo instrukcijos:

Instrukcijos Filmuotas montavimo įrašas
    Instrukcijos katalogai ir lankstinukai

Galerija