GREENSTEP

 

 

FAKRO GREENSTEP
     NAUJOS KARTOS PALĖPĖS LAIPTAI

 

 

Naujos kartos palėpės laiptai FAKRO GREENSTEP – tai puikus komforto, estetikos ir ekologijos derinys. Remdamiesi beveik dvidešimties metų patirtimi laiptų gamyboje, mums pavyko sukurti unikalų gaminį, atitinkantį aukščiausius kokybės standartus ir atitinkantį mūsų GO GREEN filosofiją.

 

FAKRO GREENSTEP palėpės laiptai – tai ne tik energiją taupantis ir funkcionalus sprendimas, bet ir unikalus dizaino elementas. Jau GREENSTEP gaminių pristatymo etape įsitikinome, kad jų gamyba vykdoma tausojant natūralią aplinką. Savo technikoje naudojame natūralias žaliavas ir modernias technologijas, kurios leidžia sumažinti atliekų kiekį ir sukurti kuo mažesnį anglies pėdsaką.

 

Per novatoriškus metodus FAKRO ne tik kuria aukštos kokybės produktus, bet ir prisideda prie aplinkos apsaugos, kuri šiais laikais yra itin svarbi.

GREENSTEP

 

FAKRO GREENSTEP PALĖPĖS LAIPTAI

 

PATOGU S NAUDOJIMAS

 

GREENSTEP

FAKRO GREENSTEP palėpės kopėčių liuko atidarymas nereikalauja daug jėgų, todėl kiekvienas suaugęs gali lengvai jį valdyti. Be to, intuityvus atidarymo mechanizmas garantuoja naudojimo patogumą – tiesiog įkiškite strypą į spyną ir švelniai patraukite žemyn, kad  atrakintumėte spyną. Atidaryti palėpės laiptus dar niekada nebuvo taip paprasta.

 

SAUGU NAUDOTI

 

GREENSTEP laiptų naudojimo komfortą užtikrina unikalus dizainas, kuriame liukas yra atskirtas nuo kopėčių. Šio sprendimo dėka galime laisvai statyti koją ant kiekvienos laiptų pakopos. Be to, paskutinis laiptelis dedamas į dėžę, todėl patogu uždengti paskutinį kopimo etapą. Reguliuojamos kojelės užtikrina stabilumą ir pusiausvyrą ant įvairių tipų grindų. Viską papildo neslystančio paakopos, garantuojančios saugius žingsnius net ir staigių judesių metu. Dėl šių ergonomiškų sprendimų GREENSTEP laiptai yra puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems komforto ir funkcionalumo.

GREENSTEP

 

GREENSTEP GREENSTEP
GREENSTEP GREENSTEP
GREENSTEP GREENSTEP

 

IŠLAIKANTYS ŠILUMĄ

 

GREENSTEP

GREENSTEP palėpės laiptai garantuoja minimalius šilumos nuostolius. Jų fantastiškas šilumos perdavimo koeficientas, siekiantis iki 0,48 W/m2K, yra inovatyvių sprendimų, tokių kaip šilumą izoliuojantis atvartas iš 100% polistirolo, sandarikliai, užtikrinantys 4 klasės sandarumą, naujas liuko profilis ir reguliuojamas dangtis, rezultatas. Gaminys praktiškai paruoštas montuoti, o tai užtikrina lengvą montavimą. Tai reiškia, kad vartotojai gali būti tikri, kad GREENSTEP laiptai bus sumontuoti teisingai, o tai dar labiau padidina jų energinį efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

 

NEMATOMI

 

GREENSTEP laiptai puikiai dera su lubomis dėl balto atvarto, kuris praktiškai susilieja su lubų paviršiumi. Dangtis išsikiša tik 0,5 cm žemiau jo lygio. Be to, tam skirtos LXA-W arba LXA-PVC apdailos juostos leidžia puikiai paslėpti bet kokius tarpus aplink laiptus, todėl visas vaizdas atrodo estetiškai ir harmoningai, ir įsilieja į interjerą.

GREENSTEP

GREENSTEP

 

LENGVAI MONTUOJAMI

 

GREENSTEP

FAKRO GREENSTEP palėpės laiptai pristatomi praktiškai paruošti surinkimui, tai reiškia, kad jie yra pilnai surinkti ir surinkimo procesas apsiriboja jų montavimu į lubas pagal pridedamą instrukciją. Surinkimo sistema leidžia lengvai montuoti laiptus dviem žmonėms ir reguliuoti kopėčių ilgį pagal patalpos aukštį. Reguliuojamos kopėčių kojelės leidžia reguliuoti jas pagal patalpos aukštį, o lengvas atvarto išardymas leidžia lengvai sumontuoti laiptus lubų angoje.

Atvarto reguliavimas trijose plokštumose ir išlygiavimas dešinėje ir kairėje sklendės pusėse užtikrina montavimo stabilumą ir tikslumą. Galimybė reguliuoti tarpus priekinėje ir galinėje pusėse bei papildomai reguliuoti  aukštyn ir žemyn leidžia lengviau pritaikyti laiptus prie lubų angos. Naujas liuko profilis be frezavimo apatinėje dalyje palengvina ir pagreitina apdailos juostų montavimą, o tai prisideda prie estetinės GREENSTEP palėpės laiptų apdailos.

 

PRITAIKYTA JUMS

 

Pagrindinis GREENSTEP palėpės laiptų privalumas – galimybė individualiai priderinti prie kliento poreikių, parenkant atitinkamo dydžio ir storio liuką bei laiptų aukštį. Dėl to galime sukurti laiptus, kurie puikiai tinka tam tikroje erdvėje, tuo pačiu užtikrinant lengvą ir saugų patekimą į palėpę. Papildomas GREENSTEP laiptų privalumas – galimybė juos montuoti prie pat sienos. Nauja FAKRO palėpės laiptų konstrukcija leidžia optimaliai išnaudoti turimą erdvę ir garantuoja naudojimo komfortą.

GREENSTEP

 

 

GREENSTEP pagal užsakymą gaminami palėpės laiptai puikiai tinka atnaujinti ir pakeisti senus, nesandarius ar pažeistus palėpės laiptus naujais. Kompleksinis FAKRO sprendimas leidžia ne tik lengvai išsirinkti jus dominantį modelį, bet ir turėti po ranka reikiamus elementus tinkamam montavimui.