On the roof ad walls

Ant stogo ir sienų

1. Nepralaidi hidroizoliacinė medžiaga

Nepralaidi hidroizoliacinė medžiaga apsaugo izoliaciją ir stogo kontrukciją nuo vandens garų prasiskverbimo iš gyvenamųjų patalpų. Ji yra klojama tarp izoliacijos ir apdailos elementų - dažniausiai iš gipso kartono. Ji neleidžia garams kauptis pastato viduje, taip pat apsaugo medinius stogo konstrukcijos elementus ir izoliuoja drėgmę. Nepralaidi hidroizoliacinė medžiaga atlieka papildomą apsaugos nuo vėjo funkciją - apsaugo nuo šilumos nuostolių dėl laisvo oro cirkuliacijos ir stogo skersvėjų.

Non-permeable roofing membranes

2. Juostos stogo hidroizoliacinėms medžiagoms ir plėvelėms

Tinkamam nepralaidžių stogo hidroizoliacinių medžiagų montavimui reikia naudoti tinkamas sujungimo juostas. Tai užtikrina deramą pagrindinės stogo dangos sluoksnio ir nepralaidaus sluoksnio funkcionavimą. Bet kokie sandarinimo darbai ir plėvelių ar hidroizoliacinių medžiagų taisymas turi būti atliekami naudojant tam skirtas statybines juostas. 

3. Mažo garų pralaidumo plėvelės

Mažo garų pralaidumo stogo plėvelės - poduktai, naudojami pradiniam šlaitinių stogų dengimui. Jų pagrindinė paskirtis - stogo dangos sluoksnis, skirtas pradiniam stogo dangos sandarinimui ir izoliacijos, įrengtos stogo konstrukcijoje, apsaugai nuo drėgmės. Mažo garų pralaidumo plėvelės naudojamos pradiniam stogo dengimui tada, kai stogo konstrukcijoje reikia įrengti mažesnius ventiliacijos tarpus tarp plėvelės ir izoliacinės medžiagos.

4. Aukšto garų pralaidumo plėvelės

EUROTOP stogo plėvelė - pagrindinės stogo dangos sluoksnis, kuris pagerina stogo sandarumą. Ji apsaugo nuo vandens kondensato, besikaupiančio izoliacijoje ir stogo konstrukcijoje. Kadangi EUROTOP stogo plėvelės yra neperpučiamos, jos gali būti naudojamos pradiniam šlaitinių stogų dengimui - tiek gyvenamosiose, tiek ir negyvenamosiose palėpės patalpose ir išorinėse sienose.