Electric control

Elektrinis valdymas

Z-Wave bevielė valdymo sistema

FAKRO gamina savo produktus ir su beviele valdymo sistema Z-Wave. Tai belaidė sistema, naudojama ryšiui tarp buitinių prietaisų sukurti ir valdyti.

Elektrinis valdymas

Z-Wawe sistemos ypatybės

 

Ši sistema leidžia sukurti vieną tinklą, derinant įvairius elektrinius prietaisus: apšvietimą, termostatus, signalizacijos sistemas, kompiuterius, telefonus, oro kondicionierius ir elektrinius langus bei žaliuzes. Šiuo metu Z-Wave sistemoje yra daugiau nei 200 elektrinių buitinių prietaisų gamintojų (tarp jų: "Intel", "Panasonic", "Apple", "General Electric").

 

Z-Wawe sistema taip pat idealus sprendimas atskirose konstrukcijos dalyse, pvz. FAKRO stogo langai, Wayne-Dalton garažo vartai, Danfos šildymo sistemos arba Osram apšvietimo prietaisai. Kiekvienas FAKRO sukurtas elektrinis prietaisas turi savo elektroninį modulį, kuriame yra Z-Wave sistema. Tai leidžia kurti belaidžius tinklus ir valdyti įrenginius su Z-Wave bevieliu moduliu ateityje, naudojant belaidę klaviatūrą, nuotolinio valdymo pultelį, o taip pat mobiliuosius telefonus ar internetą.

 

Fakro gaminiai gali būti sujungti per Z-Wave tinklą: Z-Wave langai, o net ir standartiniai stogo langai su varikliais ir Z-Wave moduliais, gali būti komplektuojami su išorinėmis žaliuzėmis ARZ Z-Wave arba vidiniais priedais, tokiais kaip AJP Z-Wave, ARF Zwave ar ARP Z-Wawe.

 

Z-Wave sistemą lengva įdiegti, išplėsti ir valdyti. Sistemos įdiegimui nereikia jokių valdymo įtaisų ar jungiamųjų laidų tarp elektroninių prietaisų. Tai reiškia, kad žymiai sumažinsite išlaidas jos įdiegimo ir laiką, suteikiant vartotojui maksimalų patogumą. Ją galima montuoti pastatytuose ir jau užbaigtuose pastatuose.

Kaip ši sistema veikia?

Šios sistemos veikimo principas susideda iš "signalo maršruto" išdėstymo. Tai pagrįsta radijo bangų, išsiųstų iš valdymo įrenginio (pvz., nuotolinio valdymo pulto), nustatytu keliu, užtikrinant, kad visos komandos pasiektų tinkamą prietaisą ir atliktų tinkamą veiksmą.

SYSTEM FUNCTIONING DESCRIPTION

Tai pasiekiama patvirtinant komandų užklausą, kurią išsiuntė įrenginys, kuris šiuo atveju yra nuotolinis pultelis. Jei radijo bangoms kažkas kliudo ir signalas negali pasiekti prietaiso, į kurį buvo nukreipta komanda, Z-Wave sistema ieško "naujo maršruto" tam tikram įrenginiui pasiekti.

 

"Naujasis maršrutas" veda per kitus Z-Wave tinklo įrenginius. Taip ši funkcija užtikrina aukštą sistemos patikimumą. Tai reiškia, kad Z-Wave bevielė sistema  gali būti beveik neribota, kai siunčiate komandą nuotolinio valdymo pulteliu, naudojate kitus tinklo įrenginius, taip prisidedant prie energijos vartojimo mažinimo.

Visa Z-Wave beviele sistema yra vienoje mažoje mikroschemoje.