Light tunnel with rigid light transmitting tube SRT

Šviesos tunelis su plokščiu paviršiumi ir su lanksčiu šviesos perdavimo vamzdžiu SF_

Šviesos tunelis su plokščiu paviršiumi ir su lanksčiu šviesos perdavimo vamzdžiu SF_Aprašymas

SF_ - su lanksčiu šviesos perdavimo vamzdžiu.
SF_-L -   su lanksčiu šviesos perdavimo vamzdžiu ir su papildomu palėpės natūralios šviesos apšvietimu. Šviesos tunelis, sumontuotas lubose, netrukdo patogaus kambario eksploatavimo.

Naujo šviesos tunelio dizaino savybės:

  • Apytiksliai 10% didesnis šilumos perdavimo koeficientas U, palyginti su šviesos tuneliu su kupolu. 
  • Iškart integruota tarpinė - tai palengvina šviesos tunelio montavimą.

Šviesos tunelis susideda iš: viršutinio elemento prie stogo, lankstaus šviesos perdavimo vamzdžio, kuris 2.1m ilgio, lubų rėmelio,  difuzoriaus ir montavimo rinkinio.

 

Savybės:

  • LANKSTUS ŠVIESOS PERDAVIMO VAMZDIS - šviesos perdavimo vamzdis pagamintas iš metalizuoto poliesterio, papildomai sustiprintas metaline viela. Ši konstrukcija sukuria tvirtą ir lankstų šviesos perdavimo vamzdį, kuris idealiai tinka montuoti trumpu atstumu patalpose, kuriose yra konstrukcinių kliūčių, kurias reikia apeiti. Patariamas maksimalus lankstaus vamzdžio ilgis yra 4 m - 350 mm skersmens šviesos tuneliui ir 6 m - 550 mm skersmens šviesos tuneliui.
     
  • VIRŠUTINIS ELEMENTAS PRIE STOGO - tai susideda iš aliuminio rėmo, kuris sujungtas su grūdintu, 4 mm storio, stiklu. Šviesos perdavimo vamzdis pritvirtinamas prie rėmo vidinio profilio. Viršutinis elementas pagamintas iš aliuminio lakštinio metalo arba specialaus organinio stiklo (L versija -  su papildomu palėpės apšvietimu) ir yra integruotas kartu su tarpine. Visa konstrukcija yra pilkai rudos, artimos RAL 7022, spalvos, kuri puikiai atitinka visas standartines stogo dangų spalvas.

  • LUBŲ RĖMAS - naujasis lubų rėmelis pagamintas iš organinio stiklo su įmontuotu šviesą difuzuojančiu elementu. Dangtis pagamintas iš baltos, matinės spalvos polistirolo. Plokščiojo šviesos tunelio lubų elementai yra labiau apvalūs, palyginti su šviesos tuneliais su kupolu.

 

 

 SF_ šviesos tunelio pjūvis:

 Šviesos tunelis su plokščiu paviršiumi ir su lanksčiu šviesos perdavimo vamzdžiu SF_

Instrukcijos

Instrukcijos

Monatvimo instrukcijos:

Instrukcijos Filmuotas montavimo įrašas
    Instrukcijos Katalogai ir lankstinukai

Galerija