Langai plokštiems stogams – Įeinanti Šviesa

FAKRO plokščio stogo langai yra puikus sprendimas apšviesti vidų natūralia šviesa, kai neįmanoma įrengti vertikalių langų arba patalpoje nepakanka šviesos. Vienas iš esminių šių langų privalumų – aukšta šilumos izoliacija, kuri yra svarbi ir natūraliai aplinkai, ir mūsų piniginėms. Natūralios šviesos dėka interjeras atgyja ir sukuria harmoningą aurą, turinčią teigiamos įtakos gyventojų gerovei. Langai pasižymi dideliu atsparumu, išlaiko savo funkcionalumą ir išvaizdą daugelį metų, nepaisant intensyvių saulės spindulių, lietaus ar sniego.

FAKRO siūlo platų langų plokštiems stogams asortimentą, kad atitiktų įvairius klientų poreikius ir pageidavimus. Rankiniu būdu ir elektra atidaromos versijos leidžia visiškai valdyti oro srautą, o neatidaromi modeliai idealiai tinka patalpoms, kur pirmenybė teikiama tik natūralios šviesos patekimui. Jie pasižymi puikiu apšvietimu ir nepriekaištinga estetika.

Pažiūrėkite į šviesą, sklindančią iš viršaus. Ji juda, keičiasi ir atspindi, suteikdama naują žvilgsnį į…

... jūsų sveikatą ir savijautą

Šviesos srautas pro stoge įmontuotus langus padeda reguliuoti mūsų ritmą, turi įtakos miego kokybei, gerina nuotaiką ir suteikia energijos dienos metu. Tai taip pat turi teigiamos įtakos mūsų produktyvumui, koncentracijai ir kūrybiškumui. Dėl specialiai sukurtų varčios ir rėmo profilių, plokščio stogo langų įstiklinimo plotas yra iki 16% didesnis, lyginant su konkurentų sprendimais. FAKRO langai sukuria patogų, šviesų, erdvų ir harmoningą interjerą.

... jūsų saugumą

lMūsų languose naudojami stiklo paketai yra atsparūs krušai ir turi aukščiausią atsparumo smūgiams klasę. „Secure“ tipo plokščio stogo langai atitinka Europos atsparumo įsilaužimams klasę RC 2 pagal EN 1627. Tai reiškia, kad juose yra įrengtos papildomos apsaugos priemonės, kurios trukdo įsilaužti arba atitolina bandymus įsilaužti, suteikiant gyventojams saugumo jausmą ir namų apsaugą. Jie pasižymi labai aukšta B klasės reakcija į ugnį pagal PN-EN 13501-1, taip sumažinant gaisro plitimo riziką.

... taupymą

Ir pinigai, ir energija. FAKRO plokščio stogo langai išsiskiria aukštomis termoizoliacinėmis savybėmis. Jie apsaugo nuo šilumos nuostolių žiemą ir per didelio šilumos prasiskverbimo vasarą. Puikios jų izoliacijos savybės leidžia sumažinti patalpų šildymui reikalingos energijos sąnaudas. Tai ne tik naudinga piniginei, bet ir teigiamai prisideda prie aplinkos apsaugos, o tai puikiai dera su GO GREEN filosofijos dvasia.

... tavo patogumą

Mes galime pasiūlyti platų vidinių ir išorinių priedų asortimentą langams, montuojamiems ant plokščių stogų, kurie žymiai pagerina patogumą gyventi įstiklintose patalpose. AMZ išorinė markizės puikiai valdo kiekį ir intensyvumą įeinančios šviesos, o ARF/D vidinė užtamsinimo užuolaidėlė apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių ir papildo interjero dizainą.

... nestandartinius ir inovatyvius projektus

Be standartinių dydžių, F ir G tipo langai gali būti gaminami pagal individualius išmatavimus, kurie gali būti puikiai priderinami prie individualių pageidavimų ir reikalavimų. Atsižvelgdami į aukštesnius šiltinimo standartus, leidžiame senus plokščio stogo langus pakeisti naujais, nepriklausomai nuo jų dydžio.

... ne tik ant stogo

DXW novatoriškas plokščio stogo langas buvo įvertintas prestižiniais ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture – Best of Best. Specialiai sustiprinta varčia ir rėmas leidžia montuoti visiškai lygiai su stogo linija. Dėl specialių dizaino savybių, tokių kaip padidinta laikomoji galia ir patvarus, neslidus stiklas, galite laisvai vaikščioti jo paviršiumi.