Characteristic roofing membranes

Stogo plėvelių aprašymas

Stogo plėvelės naudojamos kaip pagrindinis stogo dangos sluoksnis. Ji didna stogo sandarumą, suteikia apsaugą nuo drėgmės ir yra svarbiausias izoliacinių sistemų, naudojamų šlaitiniuose stoguose, elementas. EUROTOP stogo plėvelės naudojimas stogo konstrukcijoje turi daug privalumų.

Energijos efektyvumas

Stogo plėvelėms nereikalingi jokie oro tarpai tarp jų ir izoliacijos. Izoliacija, esanti arčiau plėvelės, sudaro storesnį izoliacinį stogo sluoksnį per visą gegnių aukštį, o tai pagerina stogo šiluminę varžą ir užtikrina energijos taupymą. Nepaprastai geras EUROTOP plėvelių garų pralaidumas ir vandens nepralaidumas užtikrina, kad izoliacinė medžiaga išliktų sausa, nes tik tokia ji gali išsaugoti puikias izoliacines savybes.

Kadangi plėvelė yra neperpučiama ir tarp jos bei izoliacijos nėra ventiliacijos tarpo, tai apsaugo nuo šilumos ištaukimo iš izoliacinės mežiagos ir ore esančios drėgmės prasiskverbimo.
 

Paprastas montavimas

Kadangi virš izoliacijos nėra jokio ventiliacijos tapo, tai žymiai palengvina montavimo darbus. Paprastesnis plėvelės montavimas leidžia taupyti laiką, lėšas ir sumažina darbo kokybės riziką.

Didesnis stogo ilgaamžiškumas

Dėl gero plėvelių garų pralaidumo iš izoliacijos sluoksnio išgaruoja didelis drėgmės kiekis..
 

Sveikas mikroklimatas palėpėje

Plėvelės sudaro antrinį apsaugos nuo lietaus, sniego, drėgmės ir dulkių, kurios prasiskverbia per pradinį stogo dangos sluoksnį. Tai užtikrina, kad galimi nutekėjimai, tirpstančio sniego vanduo ar kondensatas laikytųsi ant stogo ir neprasisunktų į izoliacinį sluoksnį.
 

Plati pritaikymo sritis

FAKRO siūlomos plėvelės yra labai atsparios temperatūrai, todėl jos gali būti montuojamos daugelyje stogo konstrukcijų, net tokių, kurios padengtos plienine valcuota danga.

 

Wide application range

Siekdami išsaugoti aukščiausią siūlomų gaminių kokybę, FAKRO nuolat tikrina pagrindinius plėvelių ir hidroizoliacinių medžiagų parametrus:

  • atsparumą plyšimui
  • atsparumą plyšimui kalant vinis
  • vandens nepralaidumą
  • rulono ilgį ir plotį
  • bazinį svorį

Tai garantuoja, kad FAKRO prekės ženklu pažymėti gaminiai visuomet išsaugo šios bendrovės skelbiamus techninius parametrus.

 

 

 

Kokybės kontrolės sistema

 

Testing resistance to UV radiation   Testing resistance to tearing
Atsparumo UV spinduliavimui testavimas  Atsparumo plyšimui testavimas