Palėpės laiptų priedai LXB, LXB-U, LXL, LXS, LXH,  LXN, LXW, LXZ, LXT, LXK, LXD - FAKRO

Palėpės laiptų priedai

Apsauginis turėklas LXB-U

Loft balustrade LXB-U  

Apsauginiai turėklai apsaugo perdangos angą iš pastogės (palėpės) pusės, palengvina leidimąsi kopėčiomis. Jie montuojami tiesiai prie palėpės grindų, todėl juos galima pritaikyti visiems palėpės laiptams netrumpinant skersinių.

Pastaba: LXB-U galimi su visais palėpės laiptų modeliais.

Apdailos apvadai LXL

LXL

LXLLXL-PVC LXL-PVC

Apdailos apvadai uždengia ertmes, atsirandančias laiptus montuojant perdangoje. Pagaminti iš pušeis medienos yra natūralios medienos spalvos (LXL-P) ir baltos (LXL-W) spalvos, arba iš PVC (LXL-PVC).

Jungiant PVC apdailos apvadus, vinys nenaudojami. Jie gaminami baltos spalvos.

Pastaba: LXL-P/-W galimi su laiptų modeliais LWS, LWK, LTK, LWT, LWF, LDK, LMS, LMK

LXL-PVC galimi su laiptų modeliais LWS, LWK, LTK, LWT, LDK, LMS, LMK

LXL LXL-PVC 
LXL LXL-PVC

 

PASLĖPTI APDAILOS APVADAI LXL-I 

LXL-Invisible apdailos apvadai leidžia lengvai įrengti ir slėpti palėpės laiptus lubose. Dėka juostelių naudojimo, laiptų liukas lieka nepastebimas, nereikia montuoti papildomų apdailos juostų, uždengiančių tarpus. Diskrečios surinkimo sistemos naudojimas leidžia pasiekti estetišką ir minimalistinę vidaus apdailą. LXL-I apdailos apvadai kartu su laiptais turėtų būti montuojami prieš darant lubų apdailos darbus gipso plokštėmis.

Palėpės laiptų priedai       Palėpės laiptų priedai

 

Apsauginis turėklas LXB-U

Loft balustrade LXB-U  

Apsauginiai turėklai apsaugo perdangos angą iš pastogės (palėpės) pusės, palengvina leidimąsi kopėčiomis. Jie montuojami tiesiai prie palėpės grindų, todėl juos galima pritaikyti visiems palėpės laiptams netrumpinant skersinių.

Pastaba: LXB-U galimi su visais palėpės laiptų modeliais.

 

Atgaliai LXS

Stile ends LXS

Rudos spalvos palėpės laiptų elementai montuojami ant paskutinio kopėčių segmento. Jie suteikia laiptams estetišką išvaizdą ir stabilumą. pagaminti iš medžiagos, kuri nebraižo grindų. Pritaikyti mediniams laiptams (4-rių segmentų ir laiptai LDK - išimtis).

Turėklas LXH

Handrail LXH Metalinis turėklas padeda lengviau kilti ir leistis kopėčių pakopomis, kartu sudaro sąlygas patogiai ir suagiai naudotis laiptams. Tvirtinamas prie viršutinio kopėčių segmento.

Liuko praplatinimas LXN

Box extension LXN Pagamintas iš pušies medienos viršutinis apvadas puikiai dera prie palėpės liaptų liuko ir leidžia atlikti estetišką perdangos angos apdailą. Esant perdangos storiui didesniam nei 31 cm, apvadas atlieka 4-rių segmentų ir žirklinių laiptų LST ir LSZ liuko paaukštinimo funkciją, ir leidžia montuoti liuką LXW.
LXN liuko praplatinimas laiptams LDK yra 16cm, o kitiems laiptų modeliams -  20cm.

Viršutinis liukas LXW

Upper hatch LXW

Jis neleidžia susikaupti dulkėms ant uždarytų palėpės laiptų dangčio ir kopėčių. Gerina laiptų, ant kurių sumontuotas, izoliaciją ir sandarumą. Viršutinis liukas susideda iš rėmo, liuko, kurio storis 3,6 cm, dujinio kėlimo mechanizmo ir rankenos. Pageidaujantiems liuką uždaryti iš pastogės pusės, ya galimybė sumontuoti papildomą rankeną LXZ. Viršutinio liuko rėmo storis - 20cm.

Rankena LXZ

Handle LXZ Rankena LXZ uždaro liukus LXW iš pastogės pusės, pvz., atliekant pastogės arba stogo priežiūros darbus.

Papildomas laiptelis LXT

Additional tread LXT

Papildomas laiptelis palengvina išlipimą į pastogę, ir taip padidina komfortą ir saugų patekimą į palėpę. Pagamintas iš medžio, standartiškai montuojamas tarp paskutinės kopėčių pakopos ir pastogės grindų. Jis yra rekomenduojamas ypač tais atvejais, kai prie laiptų sumontuotas viršutinis liukas arba laiptai sumontuoti į storą perdangą. Standartiškai laiptelio LXT
plotis yra 30cm.

Montavimo kampuočiai LXK

Installation brackets LXK Montavimo kampuočiai gerokai supaprastina laiptų montavimą į perdangą. Montuojant liuko kampuose, sutvirtina dėžės rėmą, siekiant apsaugoti jį nuo išsikraipymų. Kampuočiai užtikrina greitą ir tikslų laiptų tvirtinimą prie lubų.  Pritaikomi iki 43 cm perdangos storiui (laiptams LTK ir LWT) ir 35 cm perdangos storiui kitiems laiptų modeliams.

Izoliavimo komplektas LXD

Insulation kit LXD

Izoliacijos komplektas skirtas greitai ir sandariai uždengti ertmes tarp sumontuotų laiptų liuko ir perdangos angos, jis ypač tinka šilumos energiją taupančioms statyboms. Komplektą sudaro: nepralaidi garams plėvelė, termoizoliacinė medžiaga (blokas iš avies vilnos) ir pralaidi garams plėvelė.

Instrukcijos:

 

Priedu suderinamumo lentele

 

 Montavimo instrukcijos: