Press releases

Press releases

6-oji FAKRO užsienio distributorių įmonių vadovų konferencija
2022-10-28

Baigėsi dar viena FAKRO užsienio distributorių įmonių vadovų konferencija. Šis renginys – puiki proga pasidalinti žiniomis ir patirtimi.
daugiau

Įkvepianti „Very Peri“ spalva įsivyrauja FAKRO roletų asortimente
2022-06-06

Kasdieniame gyvenime spalvos vaidina labai svarbų vaidmenį. Jos daro didžiulę įtaką mūsų savijautai ir jausmams. Jos gali atnešti stiprių emocijų. Todėl Pantone institutas, vienijantis žinomų spalvų dizaino specialistų grupę, atrenka ir paskelbia tą, kuri tam tikrais metais užims lyderio poziciją jau daugiau nei 20 metų. Pasisemkite įkvėpimo su 2022 metų spalva - "Very Peri" - FAKRO užtamsinančiais roletais.
daugiau

Verslininkai iš Nowy Sącz su humanitarine pagalba Ukrainai
2022-04-11

Šiandien Lenkijoje visų mintys keliauja į Ukrainą – šalį, iš kurios kilę daug mūsų draugų. Siekdamas reaguoti į susidariusią situaciją, fondas „Galvok apie ateitį“, bendradarbiaudamas su vietos verslininkais iš Nowy Sącz, organizavo humanitarinį transportą su ilgalaikiais maisto ir higienos reikmenimis į Ukrainą. Pirmoji keturių sunkvežimių kolona su pagalba Ukrainai jau pasiekė Lvovą. FAKRO automobilius iš savo parko suteikė nemokamai, kad būtų užtikrintas efektyvus transporto organizavimas. FAKRO vairuotojai išsikėlė sau uždavinį - vairuoti šį rizikingą transportą esamoje situacijoje. Be fondo „Galvok apie ateitį“ ir FAKRO, akcijoje dalyvauja tokios įmonės kaip „Konspol“, „Gosdrob“, „Szubryt“, „Goldrop“, „Cechini“, „Maspex Group“, „Owoc Łącki“ ir „Eurocash“. Suteiktos pagalbos vertė šiuo metu yra 500 000,00 PLN.

daugiau