Įkvepianti „Very Peri“ spalva įsivyrauja FAKRO roletų asortimente

Kasdieniame gyvenime spalvos vaidina labai svarbų vaidmenį. Jos daro didžiulę įtaką mūsų savijautai ir jausmams. Spalvos reiškia jėgą. Todėl Pantone institutas, vienijantis žinomų spalvų dizaino specialistų grupę, atrenka ir paskelbia tą, kuri tam tikrais metais užims lyderio poziciją jau daugiau nei 20 metų. Spalvos pasirinkimas niekada nebuvo ir nebus atsitiktinis.

Inspiring Very Peri colour to rule at FAKRO

Spalvos visada atitinka esamą situaciją ir atitinka vyraujančias tendencijas. Jos atspindi troškimus ir baimes bei simbolizuoja globalias nuotaikas ir transformacijas, vykstančias visame pasaulyje. Galima drąsiai teigti, kad Pantone metų spalva ne tik nustato tendencijas, bet ir yra tiesiogiai iš jų kildinama. 2022 metų spalvos rinkimui didelę įtaką padarė Covid-19 pandemija. Laimei, griežtos izoliacijos laikas jau už nugaros. Tuo pačiu puikiai suvokiame, kad daugelio žmonių ir įmonių gyvenimas pasikeitė negrįžtamai. Virtualus pasaulis mums tapo arčiau nei bet kada. „Very Peri“ spalva išreiškia ryšį tarp skaitmeninio ir fizinio pasaulių. Tai nauja spalva, išrasta šių metų poreikiams.

„Very Peri“ – tai drąsi spalva, sukurta iš intensyvios mėlynos spalvos derinio su violetiniais ir raudonais akcentais. Mėlyna simbolizuoja švelnumą ir stabilumą, kurio mums visiems reikia šiandien, o raudoni ir violetiniai akcentai žada naują energiją, pokyčius ir atvirumą tam, ką atneš rytojus. 2022-ųjų metų spalva skatina drąsius pokyčius ir siūlo puikias kūrybines galimybes, kurias lengva pasiekti.

Kaip FAKRO užtamsinantys roletai ARF be karščiausių metų spalvų?

FAKRO visada sekė naujas tendencijas ir jas pritaikė. Pažiūrėkite, kaip mūsų intriguojančios madingiausios „Very Peri“ spalvos užtemdančios žaliuzės gražiai dera su pilku foteliu. Be to, pagalvė yra to paties atspalvio. Natūralios spalvos mediniai baldai puikiai papildo visumą.

 

ARF roletai yra unikali ir labai praktiška palėpės puošmena. Užtikrina puikią apsaugą nuo saulės spindulių, kad būtų užtikrinta kambario prietema. Nuleidus roletus, galima maloniai pritamsinti vidų, kai reikia užtemdyti net ir saulėčiausiomis dienomis. Kreipiamieji bėgiai leidžia nuleisti roletus į bet kokį aukštį, kad būtų galima pakankamai reguliuoti į vidų patenkančios šviesos kiekį.

 

How about ARF blackout blinds from FAKRO in the hottest colour of the year?

 

Galime užtikrinti, kad šio sezono spalvos stogo lango roletuose pagyvins ir padarys ypatingu bet kokį interjerą. „Very Peri“ tinka daugeliui interjero dizainų. Tai ypač gerai atrodo elegantiškose, moderniose „glamour“ ir „art deco“ stiliaus erdvėse. Tačiau tai nereiškia, kad negalite su juo eksperimentuoti ir naudoti roletų skirtingo stiliaus kambariuose. Klasikoje ši spalva gali būti naudojama ir aksesuarų, tokių kaip foteliai, sofos, šviestuvai ar tiesiog pagalvės, pavidalu. Drąsūs aksesuarai klasikai suteikia madingumo. Ryškus, švelnus „Very Peri“ atspalvis puikiai tiks vonioje ir miegamajame – tai erdvės, kuriose ilsimės. Kalbant apie virtuvę, ši spalva puikiai derės su balta arba pilka. Derindami „Very Peri“ su tokiomis spalvomis kaip žalia, auksinė, pilka ar ruda, galite sukurti originalų ir modernų dizainą. Išlaisvinkite savo kūrybinę energiją ir išreikškite pasitikėjimą savimi spalvomis. Galite šiek tiek išprotėti ir suteikti savo interjerui išraiškingumo. Lažinamės, kad jūsų namuose džiugins drąsūs aksesuarai.

How about ARF blackout blinds from FAKRO in the hottest colour of the year?

Nepamirškite kiekviename kambaryje įrengti tinkamo šviesos šaltinio, kuris apšviestų interjerą ir atrodytų erdvus. Ant stogo lango pritvirtinę tamsinantį roletą, galite valdyti šviesą ir sukurti viduje nuotaikų kaitą. Tiek natūrali šviesa, tiek „Very Peri“ spalva padeda sukurti erdvę ne tik estetiškai, bet ir teigiamai įtakojančią namų ūkio narių sveikatą bei gerovę.

Pasisemkite įkvėpimo su „Very Peri“ spalvos FAKRO užtamsinančiais roletais, pridėkite energijos savo interjerui ir būkite atviri pokyčiams!