Flashings

Aukšto profilio stogo dangoms skirtos tarpinės EHN-A, EHN-A XDP

Aprašymas

Flashing for Tiled Coverings EHN-A, EHN-A XDPEH_ tarpinės tinka stogo dangoms, tokioms, kaip aukšto profilio šiferis, čerpės ir kitos stogo dangos, kurių profilio aukštis yra iki 90 mm, ir yra pritaikytos montuoti atskiriems stogo langams šlaitiniuose stoguose. Jos taip pat gali būti naudojamos kaip tarpinės, montuojant stogo langų horizontalias ar vertikales grupes. Tarpinė EHN-A yra pritaikyta vienam langų montavimo gyliui - N (+3). Galima naudoti ant stogų su nuolydžiu 15 ° -90 °.

 

 

 

 

EHN-A XDP consists of standard EHN-AEHN-A XDP komplektas susideda iš standartinės tarpinės EHN-A (1) ir izoliacinio komplekto XDP.

XDP susideda iš orui pralaidžios plėvelės (2) ir izoliacinės medžiagos (3), kuri susideda iš specialiai impregnuotos avių vilnos.
 

 

 

Tarpinės sudedamosiso dalys

Tarpinė sudaryta iš keturių pagrindinių elementų (apatinis elementas, dviejų pusių elementai ir viršutinis elementas). Ilgas ir platus, elastingas apatinis elementas, kuris gražiai apgula aukšto profilio stogo dangas. Apatinis elementas turi butilo juostą, pritvirtintą prie apačios, kurios pagalba tarpinė prisitvirtina prie stogo dangos. Tarpinės šoniniai elementai gaminami su izoliuojančia medžiaga, kuri užtikrina apsaugą nuo vėjo, dulkių, lapų, lietaus ir sniego. Tarpinė yra su nubėgimo lataku, kad kondensatas galėtų nutekėti nuo lango.

 

Vertical and horizontal cross-section with EHN- A flashing elements

Vertikalus ir horizontalus tarpinės EHN-A elementų pjūvis 


1 — apatinė tarpinės dalis
2 — tarpinės apatinės dalies prijuostė, 210 mm pločio
3 — šoninės dalys su izoliuojančiais elementais
4 — nutekamasis latakas
5 — fiksuojanti aliuminio juosta
6 — tvirtinimo profilis

 

     Kur nusipirkti?

 

Instrukcijos

Instrukcijos

Montavimo instrukcijos:

Instrukcijos Filmuotas montavimo įrašas
    Instrukcijos Katalogai ir lankstinukai