Installation accessories

Stogo lango šiltinimo medžiaga XWT Plus

Savybės:

Stogo lango šiltinimo medžiaga XWT Plus

 

  • Naudojama kaip profesionalus ir paprastas FAKRO stogo langų izoliavimo būdas;
  • Mažina šalčio tiltus;
  • Pritaikyta lengvam montavimui apie lango rėmą (juosta yra tokių matmenų, kad atitiktų lango dydį, ji turi lipnią juostelę ir profiliuojama, kad būtų matyti, kur jos vieta).

Aprašymas:

XWT Plus  juosta pagaminta iš putplasčio polietileno, kuriam būdingas mažas šilumos laidumo koeficientas ʎ = 0,04W / (m * K). XWT Plus juosta yra 22 mm storio ir susideda iš dviejų elementų, kampuose sujungtų sustiprinta aliuminio juosta. Jungimas su stogo lango rėmu užtikrinamas su uždėta dvipuse 25 mm pločio juosta.

XWT Plus yra sistemos jungtis su Thermo tarpine ir suteikia šiluminę izoliaciją per visą stogo lango rėmo aukštį. Ji pritaikyta montuoti languose V gylyje ir atitinkamai montuojant langus N gylyje.

Kadangi juosta yra 22 mm storio, anga stoge, kur montuojamas langas su XWT Plus juosta, turi būti 6 cm didesnis nei lango dydis. Juostos montavimas susideda iš dangos nuėmimo nuo lipnios juostos ir juostos užklijavimo ant lango rėmo. Norint langą sumontuoti gylyje N, apdaila turėtų būti tinkamai iškirpta išilgai jos, o apdailos elementus padėjus ant rėmo, kampus reikia sujungti sustiprinta aliuminio lipnia juosta, kuri yra ant apdailos. Specialiai suprojektuoti pjūviai leidžia juostai prisitaikyti prie vidinio stogo lango rėmo..

Aprašymas:                                                           Aprašymas:                    

                     XWT Plus