Awning blindsAwning blinds

KODĖL VERTA RINKTIS IŠORINES MARKIZES VERTIKALIEMS LANGAMS IR STOGLANGIAMS?

Kiekvienam patinka saulėtos, karštos dienos. Vis dėlto mums miela paplūdimio saulė gali varginti namuose. Karštomis dienomis į patalpos vidų patenkantys saulės spinduliai gerokai padidina oro temperatūrą ne tik mansardoje, bet ir visame pastate. Nuo karščio puikiausiai apsaugo išoriniai priedai nuo saulės (ritininės užuolaidos, markizės). Veiksmingiausia išorines markizes naudoti saulėtose patalpose, esančiose pietinėje ir vakarinėje būsto dalyje.

VEISKMINGA APSAUGA NUO KARŠČIO

Markizė - optimalus sprendimas, kai saulės spinduliai yra ypač intensyvūs. Ji prieš lango stiklą sugeria saulės spindulius ir skleidžia šilumą į išorę, todėl karštomis dienomis patalpą apsaugo nuo nepageidaujamo karščio. Markizė, palyginti su lauko žaliuzėmis, patalpą saugo iki 8 kartų veiksmingiau. Patirtis rodo, kad vidaus temperatūra nukrenta apie 10 laipsnių.

MARKIZIŲ RŪŠYS

Markizių pasirinkimas

Markizės - 8 kartus veiksmingiau apsaugo nuo saulės spindulių nei vidinės užuolaidos

 

Awning blinds

Išoriniai priedai nuo saulės apsaugo nuo kaitros. Jie sugeria saulės spindulius dar prieš įšildant lango stklą ir izoliuoja šilumą išorėje, neleisdami patalpai įšilti.

 

Awning blinds
Per stiklą patenkantį šiluminį spinduliavimą sugeria vidaus užuolaidos. Roletai ir užuolaidos šilumą paverčia infraraudonaisiais spinduliais (šiluma), kurie pro lango stiklą nėra praleidžiami į išorę, nes stiklas šilumą skleidžia į patalpos vidų ir veikia kaip riadiatorius. Dėl to pietinėje būsto dalyje esančios patalpos nepageidaujamai įšyla. Vidaus užuolaidos padeda kontroliuoti patenkančios šviesos kiekį ir puošia interjerą, bet apsaugai nuo kaitros jos nėra itin veiksmingos. .

 

Awning blinds

ENERGIJOS VARTOJIMO EFEKTYVUMAS

Markizės padeda sumažinti oro kondicionavimo įrenginių suvartojamą energiją ir į aplinką išmetamo CO2 kiekį. Markizė Solar nenaudoja elektros energijos, yra maitinama saulės spindulių įkraunama baterija. 

 

Awning blinds

NATŪRALIOS ŠVIESOS PATEKIMAS

Markizėmis uždengti langai, priešingai nei vidinėmis užuolaidomis, praleidžia natūralią lauko šviesą, todėl nereikia naudoti papildomo apšvietimo.

 

Awning blinds

LEIDŽIA METYTI LAUKO APLINKĄ IR UŽTIKRINA PRIVATUMĄ

Užtrauktos markizės leidžia matyti tai kas vyksta lauke. Galite laisvai stebėti kas vyksta aplink, neprarasdami savo privatumo - markizė apsaugos patalpos vidų nuo smalsių akių.

 

Awning blinds

ERGONOMIKOS PAGERINIMAS

Išskleista markizė, ypač darbo vietoje, pagerina ergonomikos sąlygas. Šviesa krenta tolygiai ir Jūsų akims užtikrina vizualų komfortą bei saugo nuo kenksmingo refleksų poveikio, ypač jei dirbate prie kompiuterio. Patalpose, kurių langai pridengti markizėmis, akys nepavargsta taip greitai, kaip patalpose, kuriose markizių nėra ir šviesa pasiskirsčiusi labai nevienodai.

 

Awning blinds

APSAUGA NUO KENKSMINGŲ UV SPINDULIŲ

Markizė riboja kenksmingų UV spindulių patekimą į patalpos vidų. Nuleista markizė saugo patalpoje esančius daiktus ir audinius nuo UV spindulių, dėl kurių poveikio jie praranda spalvą.

 

Awning blinds

APSAUGA NUO VABZDŽIŲ

Ant vertikalaus lango nuleista elektra valdoma markizė (Z-Wawe, Solar, Wifi) saugo patalpą ne tik nuo saulės kaitros, bet ir atlieka tinklelio nuo vabzdžių funkciją. Kai langas atvertas, nuleista markizė neleidžia vabzdžiams patekti į patalpos vidų.