Manual control window accessories

Stogo langų ir jų aksesuarų valdymo priedai

Valdymo strypas ZST

Valdymo strypas ZST Universalus ZST teleskopinis valdymo strypas leidžia naudotojui atidaryti ir uždaryti langą ir žaliuzes, kurios yra labai aukštai. Jis gali būti naudojamas ARS, APR, ARF, APF ir AJP žaliuzėms bei AMZ tinkleliui nuo vabzdžių. standartinis strypo ilgis yra 119 cm, bet jis gali būti prailgintas iki, 134, 162, 190 ar 218 cm. ZSP prailginimas gali būti daugiau pailgintas iki 246, 274, 302 ar 330 cm.

Strypas ZSZ

 
ZSZ Rod for Operating Awning Blinds

ZSZ yra apvalios formos aliuminio strypas AMZ markizių atidarymui ir uždarymui, kuris komplekte būna iki 80 cm. Standartinis strypo ZSZ ilgis yra 150 cm.

 

 

 

Stogo lango užraktas ZBL

Window Lock ZBL

FAKRO patrauklus, baltos spalvos lango užraktas ZBL apsaugo nuo atsitiktinio lango atidarymo. Jis yra sumontuotas lango apačioje. Pasukant raktą, jis užrakina langą ir neleidžia atidaryti. Lango spyna gali būti montuojama ant kiekvieno stogo lango tipo ir dydžio.

 

 

Atidarymo ribotuvas ZBB

Opening Restrictor ZBB

Produktas, leidžiantis saugiai riboti lango atidarymo kampą. Dėka ribojančio įrenginio pritaikymo, galima palikti langą pradarytą maždaug 10 cm (priklausomai nuo lango tipo ir dydžio) be baimės, kad stiprus vėjas pakeis varčios poziciją. Mažuose stogo languose sumontuotas ZBL ribotuvas apsaugos nuo nepageidaujamo vaikų lango atidarymo. Kai langas uždarytas, ribotuvas nėra matomas ir netrukdo lango veikimui.
Sukurta tik FAKRO mediniams langams.

 

 

     Kur nusipirkti?