GZK chimney flashing

Kamino apskardinimai GZK

GZK yra kamino apskardinimo sistema, kuri leidžia lengvai ir estetiškai atlikti kamino apskardinimą . Specialiai suprojektuoti ir tiksliai pagaminti komponentai leidžia nepralaidžia jungtimi sujungti kaminą su stogo danga ir žymiai sutrumpinti montavimo laiką.
Universali kamino tarpinė GZK  leidžia apskardinti iki 95 cm pločio ir 180 cm ilgio kaminus (matmenys išmatuojami išilgai stogo). Tai įmanoma naudojant reguliuojamus skardinimo elementus. Kai kaminas yra mažesnio dydžio, metaliniai lakštai gali būti lengvai matuojami ir pjaustomi.

GZK-AS kamino apskadinimai yra dviejų fiksuotų dydžių, kad atitiktų populiariausius kaminų matmenis rinkoje:

 
GZK-AS 38
  • GZK-AS 38 - yra montuojamas aplink kaminą, kurio plotis yra 38 cm. Maksimalus kamino ilgis, išmatuotas išilgai stogo, neturi viršyti 100 cm.
GZK-AS 51
  • GZK-AS 51 - ši skardinimo tarpinė yra montuojama aplink 51 cm fiksuoto pločio kaminą. Maksimalus kamino ilgis, išmatuotas išilgai stogo, negali viršyti 100 cm. Jei kaminas ilgesnis, būtina taikyti papildomą modulį GZM. Tai leidžia prailginti kamino apskardinimo sistemos ilgį 1m.

GZK-AS

Atsižvelgiant į tai, kad standartinio GZK-AS skardos ilgis yra 1 m, tokios tarpinės naudojimas priklauso nuo konkretaus kamino ilgio "a" ir  stogo nuolydžio. Žemiau yra keletas pavyzdinių skardinimo skaičiavimų (GZK-AS) su didžiausiu kamino ilgiu populiariausiuose stoguose. Jei c ilgis viršija 1m, reikia naudoti GZM pratęsimo modulį.

Stogo nuolydis α [º] Tikas kamino ilgis a [m] Kamino ilgis išilgai stogo c [m]
25 0,90 0,99
35 0,80 0,98
45 0,70 0,99
60 0,50 1,00

Tinkamai paruoštos profiliuotos skardinimo detalės, tinka kaminams, esantiems ant stogų su 15-70 laipsnių nuolydžiu. Lanksti prijuostė apačioje leidžia pritaikyti prie bet kokio tipo stogo dangos. Apskardinimai pagaminti iš aliuminio, apsaugoto modifikuotu poliesteriu, kuris užtikrina gerą patvarumą ir atsparumą oro sąlygoms. Pilkai rudos spalvos kamino tarpinė (RAL 7022) yra standartas ir parduodama be papildomo mokesčio, o tai puikiai tinka daugumai stogo dangų. 

Kamino apskardinimų galimos RAL spalvos už papildomą  mokestį:

 

Metal cladding elements in different RAL colours are available for a 60% surcharge

Instrukcijos

                                                                                                Instrukcijos Filmuotas montavimo įrašas
    Instrukcijos Katalogai ir lankstinukai