Flashings

Plokščių čerpių be užkaitos stogo dangai skirta tarpinė EGV

Aprašymas

Flashnings for Plain Tile Roof Coverings EPVEGV tarpinė idealiai tinka plokščių čerpių, iki 24-32 mm (2 x 12 - 16 mm) storio stogo dangai, dar vadinamai "bebro uodega". Ji skirta montuoti atskiriems langams šlaitiniame stoge. Galima montuoti ir su langų blokais: horizontalioje, vertikalioje
ir blokų grupėse. Standartinė tarpinė EGV leidžia lango montavimą V lygyje (0 cm). Ji gali būti montuojama stoguose, kurių nuolydis yra nuo 25 ° iki 90 °. Atskirai užsakant, taip pat galima užsakyti šią tarpinę su papildoma šilumos izoliacija - EPV-T, skirtą plokščioms čerpėms, kurių storis ne didesnis kaip 16 mm.

 

 

Tarpinės sudedamosios dalys

Šia tarpinę sudaro apatiniai, viršutiniai ir šoniniai elementai, kurių matmenys priklauso nuo lango aukščio. Šoniniai metaliniai elementai yra montuojami pakaitomis su stogo danga, tvirtai pritvirtinant prie jos. Pirmieji du moduliniai šoniniai elementai yra pagaminti iš minkšto metalo, kurį galima lankstyti ir pritaikyti prie stogo dangos profilio. Apatinis elementas turi butilo juostą, pritvirtintą prie apačios, kuri leidžia lengvai ir saugiai pritvirtinti prie profiliuotos stogo dangos. Vandens latakas leidžia kondensatui nubėgti nuo lango.

 

Vertical and horizontal cross-section with EPV flashing elements

Tarpinės EGV elementų horizontalus ir vertikalus pjūvis


1 — tarpinės viršutinis elementas
2 — tarpinės apatinis elementas
3 — moduliuojami šoniniai elementai
4 — nubėgimo latakas
5 — tvirtinimo elementas

 

     Kur nusipirkti?

 

Instrukcijos

Instrukcijos

Montavimo instrukcijos:

Instrukcijos Filmuotas montavimo įrašas
    Instrukcijos Katalogai ir lansktinukai