FAKRO tarptautinėje statybos ir architektūros mugėje BUDMA 2024

FAKRO tarptautinėje statybos ir architektūros mugėje BUDMA 2024


BUDMA mugė yra vienas svarbiausių tarptautinių statybos pramonės renginių. Kaip ir kasmet mugės metu, FAKRO stendas pristatė naujausius sprendimus. Renginio metu taip pat diskutuojama apie aktualius pramonės klausimus. Vienoje iš komisijų FAKRO atstovavo Janusz Komurkiewicz, valdybos narys marketingui.

Tai jau 32-oji tarptautinė statybos ir architektūros mugė BUDMA. FAKRO visada dalyvavo šiame pramonės renginyje. Įmonės stende buvo naujos kartos GREENVIEW stogo langai ir GREENSTEP palėpės kopėčios. Didelio dėmesio sulaukė ir INNOVIEW linijos fasadiniai langai. Šių metų renginys buvo skirtas įkvėpti aplinką tausojantiems pokyčiams ir inovatyviems sprendimams statybų pramonėje. Per debatus pavadinimu „Visapusis modernizavimas – kaip statybų pramonė remia „Švaraus oro“ programą?" - FAKRO atstovavo Janusz Komurkiewicz.

„Šių metų mugės tema „Žalioji statybų ateitis“ yra ypač artima FAKRO. Žalia spalva mus lydėjo nuo pat įmonės įsikūrimo pradžios, o su ja siejama ekologija yra aspektas, persmelkiantis kiekvieną mūsų vystymosi etapą. Tai yra mūsų GO GREEN filosofija: projektuojame, planuojame ir gaminame rūpindamiesi aplinka. Tai, be kita ko, liudija mūsų gaminiai iš naujausios GREENVIEW linijos, kuriems suteiktas patvirtintas anglies pėdsako sertifikatas, patvirtinantis mažą anglies pėdsaką, susidarantį jų gamybos proceso metu“, – pabrėžė Januszas Komurkiewiczius.

Sausio 30 – vasario 2 dienomis Poznanėje vyko tarptautinė statybos ir architektūros mugė BUDMA 2024.