IFD atstovų vizitas FAKRO būstinėje

Birželio 6-7 dienomis FAKRO būstinėje lankėsi Tarptautinės stogų prekybos federacijos (IFD) atstovai. Tarp svečių buvo ir IFD prezidentas Greame'as Millaras, taip pat atstovai iš Vokietijos, Nyderlandų, Anglijos, Šveicarijos, Latvijos, Vengrijos, Danijos, Škotijos, Lenkijos.

 

Vizito metu svečiai aptarė pasaulines statybų tendencijas, organizacijos ateitį, direktyvas ir struktūras, darnią pramonės plėtrą ir daugybę kitų temų. Be diskusijų ir pasiūlymų, svečiai turėjo galimybę apžiūrėti FAKRO įmonę, susipažinti su naujausiais Greenview ir Greenstep linijų gaminiais, pamatyti moderniausių gamybos linijų veiklą.

 

FAKRO ir IFD bendradarbiavimas tęsiasi 20 metų, suteikiant erdvę bendrai veiklai, įskaitant stogdengių mokymus apie naujausias tendencijas ir sprendimus. „IFD atstovų vizitas mums buvo unikali galimybė keistis patirtimi ir idėjomis su stogų pramonės ekspertais visame pasaulyje. Šis susitikimas leido mums pristatyti inovatyvius sprendimus ir aptarti tvarios statybos ateitį. Manome, kad toks bendradarbiavimas prisideda prie nuolatinio pramonės standartų kėlimo ir palaiko modernių technologijų plėtrą“, – sakė Beniliukso šalių rinkos vadovė ir IFD rinkodaros darbo grupės pirmininkė Sabina Sujew.