Company Mission

Kompanijos misija ir vertybės

 

Mes kuriame komfortišką gyvenimą visame pasaulyje.

Mūsų stogo langai ir kiti produktai, yra saugūs, efektyvūs energetiškai ir draugiški aplinkai.

 

Mes orientuojamės į:

 

PLĖTRĄ

  

Stipri ir stabili poziciją tarp pirmaujančių statybos pramonėje.

FAKRO yra viena iš dinamiškiausių ir sparčiausiai augančių stogo langų gamintojų pasaulyje. Šis augantis populiarumas yra dėka mūsų produktų patvarumo, funkcionalumo, saugumo ir enegetinio taupumo. Tiesą sakant, jų aukščiausia kokybė tapo neatsiejama naujovė statybose , kuriant modernų , saulėtą ir šiuolaikišką interjerą .  FAKRO produktai, skirti tiems, kurie nori pagerinti gyvenimo kokybę.

INOVACIJAS

 

Saugūs, energiją taupantys ir aplinką tausojantys produktai.

FAKRO visada pabrėžia naujoves. Šiandien mūsų požiūris į priekį suponuoja, kad mes tapome viena iš sparčiausiai augančių Lenkijos bendrovių ir sparčiausiai augančių stogo langų gamintojų pasaulyje. Šio sėkmingo požiūrio centre yra mūsų pačių modernus tyrimų ir plėtros centras. Čia daugiau nei šimtas inžinierių dirba kuriant naujus produktus ir gali pasigirti daugiau nei šimto patento paraiškų. Šis įsipareigojimas naujovėms reiškia, kad, kaip bendrovė, "FAKRO" ne tik eksportuoja stogo langus visame pasaulyje, bet ir yra kūrybinis forumas, skirtas lenkų inžinieriams. Tokiu būdu mes didžiuojamės, kad sudarysime kelią ateičiai stogo langams, o Lenkiją pateiksime kaip pasaulinę lyderę jų gamyboje.

ATSAKOMYBĘ

Įmonių socialinė atsakomybė klientų, rangovų, darbuotojų ir aplinkos interesų labui.

"FAKRO" mūsų vystymosi strategijoje daugiausia dėmesio skiriama trims pagrindinėms sritims: ekologijai, energijos vartojimo efektyvumui ir pažangių namų kūrimui. Siekdami sukurti šiltesnius namus, mes jau sėkmingai pristatėme daugelį pirmaujančių rinkos naujovių, tokių kaip automatiniai oro įleidimo angos, saulės kolektoriai ir labai energiją taupantys FTT U8 termo stogo langai, kurie padidina šilumos izoliacijos parametrus. Pastaroji siūlo geriausias bet kokio stiklo lakštinio lango bloko savybes namo šildymui rinkoje. Bendrovė nuolat plečia produktų, įrengtų belaidžio ryšio sistemoje tarp "Z-Wave" elektros prietaisų.

ENTUZIJAZMĄ

   

Kūrybiškumas, efektyvumas ir pasitenkinimas darbu.

Fakro metu visi mūsų darbuotojai yra atsidave tam ką mes darome. Jie taip pat turi ilgametę patirtį, kuri savo ruožtu leido mums tapti pirmaujančia pasaulio rinkos dalimi. Vienas iš jų yra sinonimas, kai vartotojams suteikiamas saugumo ir pasitenkinimo jausmas nepriklausomai nuo to, kurį produktą jie įsigijo iš mūsų. Atsidavimas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai yra mūsų įmonės varomoji jėga.

Susirūpinimas dėl ekonominės bendruomenės kūrimo

FAKRO, be to, kad siekia užtikrinti aukštos kokybės rinkųproduktų gamybą ir rinkos plėtrą, ypatingą dėmesį skiria Lenkijos ekonominei plėtrai.

Dėl šios priežasties, FAKRO prezidentas Ryszard Florek sukūrė "Think about the Future Foundation", siekdamas skatinti žinias ir supratimą apie ekonomiką ir laisvos rinkos mechanizmus.