Rozwiązania FAKRO

Sprendimai, nesiūlomi kitų gamintojų

Najwyższa jakość produktów FAKROSvarbus, bet kuriam FAKRO gaminiui, reikalavimas yra ne tik didelis dėmesys estetikai, bet ir aukščiausio lygio patvarumui. FAKRO stogo langai buvo sukurti taip, kad efektyviai veiktų atšiauriausioje aplinkoje ir atitiktų standartą, kurio kiti nesiūlo arba dar nepristatė.

 

 

 

 

Sistema, kuri užpatentuota, yra susijusi su specialiais užraktais, naudojamais FAKRO stogo languose, kurie apsaugo stiklo paketą nuo neteisėto išėmimo. Kiti gamintojai gali pasiūlyti tik laminuotą stiklą, kurį galima nuimti paprasčiausiai atsukant atraminius profilius.
FAKRO KITAS GAMINTOJAS
Okna FAKRO Inne oknaInne okna

 

Kampų apsauga šiuo metu yra kito patento paraiškos objektas, kuriame langų profilių sujungimo technologija leidžia FAKRO stogo langus naudoti net ir ekstremaliausiomis oro sąlygomis. Skirtingai nuo kitų stogo langų gamintojų (ypač baltų langų), kampuose nebus įtrūkimų.

Estetyka okien FAKRO

 

Galimybė langą greitai sumontuoti ar nuimti neišimant varčios. „Profi“ klasės stogo langai yra gaminami su papildomu stiklo sandarikliu, kuris padidina sandarumą net ir ekstremaliausiomis oro sąlygomis. Sandariklis taip pat suteikia geresnių akustinių savybių.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

 

Šilti TGI rėmelis reguliuoja šilumos tiltą, ir taip sumažina kondensato tikimybę ant stiklo ar medienos, padidina medienos patvarumą.

 

 

 

 

Próżniowa impregnacja drewna

Vakuuminis medienos impregnavimas yra kelis kartus efektyvesnis būdas nei panardinimas. FAKRO stogo langų rėmai vakuuminiu būdu impregnuoti, taip pat padengti keliais patvaraus lako sluoksniais, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga ir išvaizda.

 

 

 

  Ekologija