Co nas wyróżnia

Kas FAKRO stogo langus daro geresniais?

FAKRO stogo langai skirti tam, kad būtų užtikrintas šviesos šaltinis palėpėje, ar jūs naudojate juos atskirai ar kartu. Jų stilinga išvaizda atitinka aukščiausius gamybos ir apdailos standartus, o tai reiškia, kad jūs galite būti tikri, kad ir ateityje jie atrodys gerai. Mūsų langai puikiai dera stiliumi, tvarumu, saugumu ir ilgaamžiškumu.

 

 

Energooszczędna konstrukcja      

Aukštas energijos taupymo lygis

FAKRO langai pasižymi gerais šilumos laidumo parametrais. Skirtingai nuo kai kurių gamintojų, kurie pateikia U-vertę tik stiklo paketui, FAKRO pateikia visą lango informaciją. Lygindami savo energijos taupymo lygį su kitais gaminiais, galima išskirti su keturgubu stiklu modelį FTT U8 Thermo, kurio U vertė yra 0,58 W / m2K ir kuris sėkmingai lyderiauja rinkoje. Mūsų standartiniai centrinio varstymo langai FTP-V taip pat siūlo gerus energetinio efektyvumo koeficientus.

Duża ilość naturalnego światła

Daug natūralios šviesos

FAKRO stogo langų dizainas daro įtaką tinkamam kambario apšvietimui palėpės erdvėje. Rėmo ir varčios specialios formos profiliai leidžia patekti dideliam kiekiui natūralios šviesos.

Wzmocniona konstrukcja okna – system topSafe

Padidintas saugumas

FAKRO TopSafe® sistema užtikrina ramybę, nes mūsų stogo langai suteikia išskirtinį atsparumą įsilaužimams. Priešingai nei gaminiai, kuriuos tiesiog galima sudaužyti ar išstumpti kojos pėdos spaudimu, sogo langai su sistame TopSafe turi papildomą vyrį ir užrakto sutvirtinimą, kad būtų išvengta lango nesavalaikio užsidarymo. FAKRO taip pat gamina standartinį centrinio varstymo langą FTP-V P2 Secure, kuris turi apsaugotą stiklą.

Automatyczny nawiewnik V40P

Automatinė orlaidė visuose FAKRO stogo languose

Daugelis gamintojų naudoja standartinį, rankiniu būdu valdomą vėdinimą, kuris yra neveiksmingas ir neefektyvus dėl šilumos nuostolių. FAKRO automatinė orlaidė V40P,  įmontuota FAKRO stogo languose, pati prisitaiko pie atmosferinio slėgio pokyčių. Tai užtikrina optimalų gryno oro balansą nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Medienos kokybė

Pušis, kurią mes naudojame, yra aiškiausias mūsų stogo lango kokybės įrodymas. Ne tik dėl to, kad rėmas iš jos stilingai, bet i dėl to, kad mes gauname medieną iš FSC sertifikuotų šaltinių. Dvigubas vakuumavimo procesas, naudojant vandens konservantus, užtikrina ilgalaikį matmenų stabilumą, ir visi langai yra padengti dviem sluoksniais aplinkai nekenksmingu laku. Tinkamai prižiūrimi FAKRO stogo langai garantuoja ilgaamžiškumą, todėl mes aktyviai skatiname klientus lyginti mūsų langų medinius profilius su kitų gamintojų apdaila.

Langai padidintos drėgmės patalpoms

FAKRO siūlo du stogo langų modelius patalpoms, kuriose vyrauja didelis drėgmės lygis. Galite rinktis iš pušies, dengtos baltu poliuretano sluoksniu, arba iš PVC, ir gali būti baltos, auksinio ąžuolo ar pušies spalvos. Taigi, jei jūs norite suderinti  langus su durimis, ar turėti baltos spalvos medienos apdailą, FAKRO yra idealus sprendimas. FAKRO PVC langai taip pat pasiekia aukščiausią išmatuojamo efektyvumo lygį - A klasę pagal EN12608.

 

Šilti stiklo rėmeliai

Daugelis stogo langų gamintojų naudoja metalinius rėmelius, skirtus atskirti stiklui, o tai gali paskatinti kondensato susidarymą ir formuoti šalčio "tiltus"  tarp jų. Priešingai, FAKRO naudoja tik šiltus rėmelius, siekdami užtikrinti, kad ši, kitų atveju, dažniausia problema neturėtų įtakos mūsų gaminiams.

Lengvas montavimas

Gaminiai skirti lengvai montuoti tarp gegnių ar lentjuosčių, pritaikant tarpines pagal individualią stogo dangą.