Zastosowanie okien dachowych

Stogo langų panaudojimas

Standartiniai projektai

Stoge sumontuoti langai yra standartinis ir labai populiarus šiuolaikinės konstrukcijos sprendimas. Stogo langai įleidžia šviesą į vidų, atveria vaizdą į išorę ir leidžia vėdinti palėpę. Priklausomai nuo palėpės tipo ir klientų poreikių, kiekviename palėpės kambaryje galima įrengti tinkamus stogo langus. Jų universalumas ir paprastas įrengimas reiškia, kad jie yra plačiai naudojami būsto statyboje.
Typowe realizacje Typowe realizacje
 

Nestandartiniai sprendimai

Daugelis investuotojų ir architektų ieško originalumo ir individualaus stiliaus. Jų vizijose jie viršija standartinius sprendimus. Stogo langai puikiai atlieka savo funkcijas atskirose koncepcijose, tampa universaliu sprendimu, naudojamu įvairiuose architektūros stiliuose. Labiausiai neįprasta ir išskirtinė architektų vizija apima stogo langus. Jie naudojami ne tik palėpėje, bet ir pirmame aukšte, apšviesti neįprastus projektus.
Niestandardowe rozwiązania Niestandardowe rozwiązania


Architektūra vis dar gyva, ieško naujų sprendimų ir naujų idėjų. Stogo langai palaiko originalių idėjų kūrimą. Įvairiose architektūrinėse koncepcijose gali būti naudojami ne tik neįprastai dideli dydžiai, bet ir formų ar užsakymų deriniai. Stogo langai dažniausiai naudojami natūraliam apšvietimui, kuris tinkamu būdu gali sukurti unikalią nuotaiką.

Architektura Architektura
Architektūra išnaudoja ir transformuoja nepanaudotą erdvę į patogaus gyvenimo vietą. Dažnai pasitaiko, kad seni, pamiršti pramoniniai pastatai atgaivinami. Naudojant stogo langus, šiose pramoninėse salėse įrengti apartamentai ar komunalinės paskirties patalpos. Taigi stogų langai įgyvendinami pastatų atgaivinimo koncepcijose.