Naujovės yra visų FAKRO tyrimų ir plėtros pagrindas - FAKRO

Naujovės

NaujovėsKūribingumas keičia pasaulį

Inovacijos yra visų FAKRO tyrimų ir plėtros pagrindas. Mūsų moderniame tyrimų ir plėtros centre mes visada siekiame sukurti unikalius gaminius ir naujoviškus sprendimus. Be topSafe sistemos, dar tarp pirmaujančių pramonės sričių pokyčių buvo pritvirtintas dvigubo varstymo preSelect® stogo langas bei proSky® stogo langas su pakelta atidarymo ašimi. Inovacijos tapo pagrindine kompanijos varomąja jėga, todėl FAKRO turi daugiau kaip 100 patentų ir yra pateikusi daug patentų paraiškų.

 

 

 

Naujos kartos "preSelect" stogo langas siūlo dvi skirtingas varčios atidarymo priemones. Jis gali būti naudojamas kaip viršutinis pakabinamas ar centrinis šarnyrinis langas, tiek užtikrinant visišką stabilumą, tiek ir saugesnį. Pakeičiant iš viršaus pakabintos į centrinę sukimosi funkciją galima pasiekti tik naudojant rėmo "preSelect" jungiklį. Tai įjungia unikalią aparatinę sistemą, užtikrinant, kad abi funkcijos išliktų nepriklausomos viena nuo kitos.

 

Okna uchylno-obrotowe preSelect

 

FGH-V "Galeria“ stogo balkono lange yra dvigubos varčios, kurias atidarius sukuriamas balkonas. Viršutinė varčia pasikelia į viršų, o apatinė varčia atsiverčia į išorę. Šoninės grotelės yra neatsiejamas apatinės varčios elementas, o uždarius pasislepia lange ir nieko virš stogo linijos nematyti. Dėl to nesimato jokių papildomų elementų, kurie surinktų nešvarumus ir lapus, ir kurie sugadintų stogo vientisumo estetiką.

 

Okno dachowe Galeria

 

Projektuodami „Secure“ stogo langą, perkėlėme apsaugos nuo įsilaužimo koncepciją į kitą lygį. Be „topSafe“ sistemos naudojimo, lange yra ir sistema, apsauganti nuo stiklo paketo išėmimo, taip pat naudojama P2A klasės apsauga nuo įsilaužimo. „Secure“ stogo langams nereikia papildomų užraktų, todėl jie  estetiškai stilingiau ir efektyviau funkcionuoja.

 

Bezpieczne okna Secure

 

Elektrinė FAKRO išorinė žaliuzė suteikia išskirtinį patogumą. Ji valdoma nuotoliniu būdu.O FAKRO markizės Solar yra visiškai automatinės, atsižvelgiant į insoliacijos laipsnį.

 

Markiza elektryczna

 

  Geriausi sprendimai