FAKRO company was established in the 1991 in Nowy Sacz

Istorija

FAKRO įmonė buvo įkurta 1991 m., Nowy Sacz, tai labai gražus miestas, įsikūręs už 100km į pietus nuo Krokuvos ir apie tokį patį atstumą nuo Lenkijos Tatrų.

Tačiau įmonės šaknys prasideda daug ankščiau. Idėja sukurti bendrovė, gaminančia stogo langus Lenkijoje buvo pirmoji iškelta daugiau nei prieš 25 metus. FAKRO steigėjas yra Ryszard Florek – Dabartinis pirmininkas ir įmonės bendrasavininkis, kuris 1986 m. įkūrė medžio apdirbimo gamyklą savo šeimos miestelyje, Tymbarke. Lėšos, sukauptos parduodant kitokius produktus įgalino ruošti ir gaminti stogo langus, miestelyje Nowy Sacz.

 

Šiandien FAKRO yra viena iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų su 15 % pasaulio rinkos dalies stogo langų gamyboje ir yra neabejotinas lyderis Lenkijoje. FAKRO grupė yra sudaryta iš 12 gamybos bendrovių visame pasaulyje ir 16 užsienio dukterinių įmonių. Joje šiuo metu dirba daugiau kaip 3300 darbuotojų.

 

Įmonė siūlo labai platų stogo langų taip pat įvairių aksesuarų ir palėpės kopėčių asortimentą. FAKRO produktai yra parduodami daugelyje šalių pasaulyje - iš tiesų kiekvienoje šalyje, kur gali būti naudojami stogo langai.