Nestandartinis įstiklinimas

Non-Standard Glazing

Vitražas

Vitražas yra stiklo paketo tipas, turintis individualų ir nuolatinį modelį. Jis 5vedamas į stiklo paviršių po plėvele. Tarpai užpildomi spalvotais dažikliais. Piešinio kontūrai nėra skaidrūs. Spalva tarp linijų yra iš dalies skaidri, priklausomai nuo dažiklio intensyvumo. Taip pat galima palikti tik kontūrus ant stiklo. Dekoratyvinis stiklas dėl valymo ir vizualiųjų efektų yra dedamas į stiklo paketo vidų. Piešinį galima uždėti ant stiklo bet kurį iš 200 modelių arba sukurti naują, atitinkantį kliento skonį. Taip pat yra laukiami ir klientų dizainai. Stoglangis su vitražais sukuria išskirtinę interjero išvaizdą, pridedant originalumo bet kokiose mansardose.

Vitražų pavyzdžiai

 

Click

Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns
Laminated Glass P1 Class - LUX

Stiklo paketas su savaime nusivalančiu stiklo danga

Savaime nusivalantis stiklas apsaugo stogo langą nuo nešvarumų. Jis turi aktyvią dangą ant išorinio stiklo paviršiaus, kuris veikia dviem būdais. Pirma, jis sugeria ultravioletinę šviesą nuo saulės, dėl to susidaro reakcija su stiklo paviršiumi, ir taip išskaidomi ir atkeliami nešvarumai. Antra, stiklo paviršius turi dangą, kuri, kai lietus ar vanduo teka per langą,  tolygiai paskirsto bėgimą per visą paviršių, o ne formuoja vandens lašelius, užteršdama jį. Palyginus su įprastiniu stiklu, vanduo greitai išdžiūsta nepalikdamas šmorų. 

Stiklo paketas su laminuotu stiklu

Šis stiklinimo tipas sudarytas iš dviejų stiklo sluoksnių, kurių kiekvienas yra 3 mm storio, o tarp jų yra 0,38 mm storio PVB plastikinė membrana. Laminuotas stiklas yra integruotas dvigubo stiklo viduje ir turi mažą emisijos dangą. Išorinė paketo pusė pagaminta iš grūdinto stiklo. Jei suskyla, laminuotas stiklas, jis lieka plastikinėje membranoje. Laminuotas stiklas taip pat sumažina UV spindulių plitimą iki 95%.

Tinted Glazing – W

Stiklo paketas su tonuoto stiklu – W

Šis stiklo paketas riboja saulės patekimą į kambarį. Stiklas gali būti įvairių spalvų: mėlynos, rudos, pilkos ir žalios. Tamsintas stiklas yra grūdintas ir naudojamas  dvigubo stiklo paketo išorėje. 

Obscure Glass – O

Stiklo paketas su raštuotu stiklu – O

Viena stiklo pusė yra lygi, o kitoje - reljefinis raštas. Raštuotas paviršius yra lango išorėje, o iš vidaus yra lygus stiklas, kad būtų lengviau valyti. Reljefinis stiklas yra grūdintas ir naudojamas dvigubo stiklo paketo išorėje.

Reflective Glass – H

Stiklo paketas su šviesą atspindinčiu stiklu – H

Atspindi saulės šviesą. Gali būti mėlynas, rudas, pilkas ir žalias, taip pat bespalvės versijos. Atspindintis stiklas yra grūdintas ir naudojamas dvigubo stiklo paketo išorėje.

Energy Efficient Glazing

Energiją taupantis stiklo paketas

Tai yra paketas su trimis stiklais, į kurį įeina 4 mm storio grūdintas išorinis stiklas ir du 4 mm storio stiklai su mažos emisijos danga. 10 mm tarpas tarp stiklų yra užpildytas dujomis. Šis stiklo konstrukcijos metodas užtikrina išskirtinį energijos vartojimo efektyvumą,  U vertė yra 0,5 Wm2K, ir beveik visiškai nesudaro šilumos nuostolių per stogo langą.

Sound Proof Glazing

Stiklo paketas su garso izoliacija

Šis stiklo paketas labai sumažina skleidžiamą triukšmą. Jis pagamintas iš grūdinto stiklo išorėje, o viduje yra specialus laminuotas stiklas. Laminuotas stiklas turi minkštos, garso izoliuojančios epoksidinės dervos sluoksnį ir mažos emisijos dangą. Įstiklinimo ertmė užpildyta dujomis, taip pat dėl to sumažėja triukšmo skvarba. Garso nepraleidžianti stiklo paketas gaminamas itin aukštos specifikacijos (Rw = 40dB). Garso nepraleidžiantys langai turi dvi tarpines, bet nėra orlaidės.

Security Glazing, Class P4, 99% UV Protection

 

 


 

Apsauginis stiklo paketas, P4 klasės, su 99% apsauga nuo saulės

Apsauginis stiklas užtikrina didesnį atsparumą dūžiams. Apsauginis stiklas yra paketo viduje ir yra pagamintas iš dviejų 4 mm stiklo lakštų, tarp kurių yra 1,52 mm PVB sluoksnis. Išorinis lango paketo dalis pagamintas iš grūdinto stiklo.

Saugių stiklo paketų naudojimas:

  • Žymiai sumažina prapūtimų per stogo langą galimybę.
  • Sudužus ar įskilus, stiklo gabalai prilips prie membranos, sumažindami sužeidimo riziką.
  • 99% sumažina žalingą UV spinduliuotės poveikį.
  • Turi puikias akustines savybes.