Non-Standard windows

Nestandartiniai stogo langai

Curved Window

Išlenkti stogo langai

Išlenkti stogo langai yra specialios konstrukcijos su išlenktu rėmu, varčia ir stiklo paketu. Langų apskardinimo profiliai taip pat pritaikomi prie lango formos. Tai centrinio varstymo mediniai stogo langai su rankena apatinėje varčios dalyje. Tokių langų projektavimui ir gamybai reikia novatoriškų sprendimų ir aukšto technologinės pažangos lygio. Išlenkti stogo langai yra nestandartiniai gaminiai, sukurti ir gaminami pagal individualų užsakymą.

 

 

 

 

Non-standard Shapes

Nestandartinės formos

FAKRO langai gali būti pagaminti bet kokios formos. Stiklo paketas susideda iš grūdinto išorinio ir vidinio stiklo, padengto žemos emisijos danga 4H-16-4HT. Šie langai yra  nevarstomi. Užsakydami nestandartinius langus, nurodykite stogo nuolydį ir stogo dangos tipą. Lango brėžinys bus reikalingas su visais matmenimis ir vidiniais parametrais. Bet kokiame užsakyme taip pat turėtų būti nurodyta, ar langas bus montuojamas atskirai ar kartu su kitais langais. 

 

 

Non-standard Metal Covering

Nestandartiniai apskardinimai

Stogo lango išoriniai apskardinimai ir tarpinės gali būti gaminami ne tik iš aliuminio, bet ir pagal klientų poreikius - iš vario CU arba titano cinko TC.