Research and Development

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Vykstančių pokyčių FAKRO dėka mūsų pasiryžimas idėjoms ir pateikia mąstymą. Pavyzdžiui, mūsų tyrimų ir plėtros padalinys yra sudarytas iš daugiau nei 100 inžinierių, kurių idėjos yra konvertuojamos į inovatyvius sprendimus ir naujus produktus. FAKRO taip pat yra daugybės patentų autorė ir yra žinoma kaip viena iš inovatyviausių įmonių, stoglangių gamybos sektoriuje.

 

Mūsų originalūs sprendimai lėmė geresnį produktų saugumą. Pavyzdžiui, mes sukūrėme naują sistemą , stiprinančia lango struktūrą, vadinama topSafe, kuri savo ruožtu padidina jo atsparumą nuo įsilaužimo. Be to, nauji produktai, tokie kaip preSelect ir proSky stoglangiai, nustato naujus standartus stogo lango sektoriuje.

 

Bendrove, FAKRO ne tik stogo langų eksportuotoja į daugelį šalių visame pasaulyje, bet taip pat palaiko ir propaguoja Lenkijos inžinierių kūrybinęs idėjas. Tai leidžia mums kaip Lenkijos įmonei nustatyti kryptį, pokyčius stogo langų sektoriuje , o Lenkijos poziciją kaip savo gamybos lyderio pasaulyje.

 

Per mūsų tyrimus, state-of-art įranga naudojama produkto dizainui. Tai apima technologiškai pažangų 3D spausdintuvą, klimato kamerą ir infraraudonųjų spindulių kamera , naudojama bandymams lango šilumos parametrams išgauti.