DXW -FAKRO

Stogo langas DXW, kuriuo galima vaikščioti

Šiuolaikinės medžiagos ir besikeičiančios technologijos statybos pramonėje leidžia dengti plokščius stogus.

Dažnai būna tokio tipo architektūrinių sprendimų, kai pastato viduje yra patalpų, kuriose neįmanoma įrengti standartinių stogo langų. Kiekvienas kambarys turėtų turėti natūralios šviesos šaltinį, kad vartotojas jaustųsi patogiai. Tokiais atvejais idealus sprendimas yra specialiai suprojektuotų plokščių stogų gaminių montavimas.

Stogo langas DXW, kuriuo galima vaikščioti

DXW plokščio stogo langas, kuris dėl specialiaus dizaino, turintis padidintą apsaugą nuo apkrovos ir  neslidžią dangą, leidžia laisvai  laisvai vaikščioti po jo paviršių. Dėka to, kad DXW langų paviršius yra lygus su stogo danga, langai ne tik sukuria saugią erdvę terasoje, kuri gali būti išnaudota, bet ir nesugadina jos estetikos. Todėl tai puikus sprendimas įrengti  tokiu langus terasoje arba žaliame stoge.

Sustiprintos konstrukcijos, neslidžios dangos, saugaus įstiklinto ploto su laminuotu išoriniu stiklu, langas DXW yra labai saugus gaminys, leidžiantis saugiai vaikščioti visu jo paviršiumi.

 

Stogo langas DXW, kuriuo galima vaikščioti

STOGO LANGŲ STRUKTŪRA

DXW plokščio stogo langas užtikrina, kad jūs galite laisvai vaikščioti jo paviršiumi.

Plokščio stogo lango rėmas pagamintas iš kelių kamerų PVC profilių, kurių dalis pagaminta iš perdirbtos žaliavos. Vidinis rėmo paviršius yra baltas. Medžiaga, iš kurios gaminami profiliai, turi didelį atsparumą korozijai ir labai mažą drėgmės sugėrim savybę, todėl langą galima naudoti bet kurioje patalpoje.

Profiliai viduje užpildomi izoliacine medžiaga, kuri papildomai pagerina produkto izoliacines savybes. DXW stogo langai gaminami su saugiu dviejų kamerų stiklo paketau ir jų šilumos perdavimo koeficientas Ug = 0,5 m2 / K.

 

FUNKCIONALUMAS IR SAUGUMAS

DXW langas turi ypatingai sustiprintą konstrukciją ir neslidžią dangą, kad būtų galima saugiai vaikščioti jo visu paviršiumi.  Ši funkcija žymiai pagerina stogo ir terasos naudojimą. Unikalus plokščio stogo langų dizainas leidžia sumontuoti vidinius priedus, skirtus F tipo plokščio stogo langams. Standartiškai langas DXW turi tokią konstrukciją, kuri palengvina jo sujungimą su terasos apdaila.
Lango paskirtis yra suteikti kuo daugiau natūralios šviesos  patalpoms po terasomis ar plokščiais stogais.

 

ENERGIJOS TAUPYMAS

Plokščio stogo langai DXW yra suprojektuoti taip, kad sumažintų šilumos nuostolius patalpoje.  DXW langai gaminami su dviejų kamerų, pasyviu stiklo paketu ir jų šilumos perdavimo koeficientas Ug = 0,5 m2 / K.

 

 

 

Stogo langas DXW, kuriuo galima vaikščioti

 

Už inovatyvų  gaminį DXW, ant kurio galima vaikščioti, FAKRO buvo apdovanoti nominacija "ICONIC AWARDS 2018: Inovatyvi Architektūra - Geriausi iš Geriausių"
 

 

     Kur nusipirkti?

 

  • DXW DW6


    nevarstomas
    • LUX stogo lango klasė 0,70 W/m²K stogo lango U-vetė 0,5 W/m²K stiklo paketo U-vertė 888.44(1xESG, 2xTVG)-Tg16Ar-4HT-Tg18Ar-66.2T stiklo paketas argonas užpildytos inertinės dujos + išorinis stiklas grūdintas

Instrukcijos

Instrukcijos

Montavimo instrukcijos:

Instrukcijos

Filmuotos montavimo instrukcijos

 

 

Instrukcijos Katalogai ir lankstinukai