Flat roof windows type C and type F

C tipo ir F tipo langai plokštiems stogams

Šiuolaikinės medžiagos ir besikeičiančios technologijos statybos pramonėje leidžia projektuoti plokščius stogus. Dažnai būna, kad tokio tipo pastato viduje yra patalpų, kuriose neįmanoma įrengti standartinių stogo langų. Kiekvienas kambarys turi turėti natūralios šviesos šaltinį, kad vartotojas jaustųsi patogiai. Tokiais atvejais idealus sprendimas yra specialiai suprojektuotų gaminių, skirtų plokštiems stogams, montavimas.

C tipo ir F tipo plokščio stogo langų charakteristikos - FAKRO

F TIPAS                                                                                   

C tipo ir F tipo plokščio stogo langų charakteristikos - FAKROC TIPAS

Stogo langai yra suprojektuoti ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, naudojant inovatyvius sprendimus ir daug dėmesio skiriant estetikai. Puikūs izoliaciniai parametrai, daug natūralios šviesos, vėdinimo galimybė, lengva eksploatacija ir platus priedų asortimentas užtikrina patogų naudojimąsi patalpa po plokščiu stogu.

Yra du plokščių stogų langų modeliai:

  • tipo F - su plokščiu stiklo paketu
  • tipo C - su stiklo paketu ir polikarbonatiniu kupolu

Stogo langai, skirti plokštiems stogams, gali būti trijų versijų:

DEF - varstomi elektra DEC - varstomi elektra
DMF - varstomi rankiniu būdu  DMC - varstomi rankiniu būdu
DXF - nevarstomi  DXC - nevarstomi

Stogo langų, skirtų plokštiems stogams, privalumai:

Energy-efficient design

Energiją taupantis dizainas

Dėl savo ypatingo dizaino, FAKRO plokščio stogo langai turi puikius izoliacinius parametrus. Stogo langai galimi su vienu, dviem arba trim stiklo paketais. Be to, C tipo plokščio stogo langai galimi ir su kupolu.

.

F tipo plokščio stogo langai yra su trijų kamerų stiklo paketu DU8. Šių langų šilumos perdavimo koeficientas  U = 0,76 W / m2K pagal EN 12567-2, todėl langai tinka naudoti energiją taupančiose ir pasyvios statybos pastatuose.

C tipo plokščio stogo langai gali būti su pasyviojo stiklo paketu U8 (VSG), kurio šilumos perdavimo koeficientas U = 0,55 W / m2K pagal EN 1873 (dydžiui 120x120 cm). Tai puikus šilumos parametras, susijęs su visu langu (rėmo su varčia ir su kupolu). Šio tipo stiklo paketų naudojimas leidžia sutaupyti daug šilumos  ir sumažinti šildymo išlaidas.

High safety


 

Aukštas saugumo lygis

DMF DU6 Secure, DXF DU6 Secure, DMC P4 Secure ir DXC P4 Secure plokščių stogų langai atitinka  2-ąją apsaugos nuo įsilaužimo klasę RC 2 N pagal Euopos standartą EN 1627. Be to, plokščio stogo langai atitinka didžiausio atsparumo smūgiams klasę SB 1200 pagal EN 1873. Tokio tipo langų montavimas padidina pastato saugumą ir apsaugą nuo įsilaužimo.

 

Ample natural light

Daug natūralios šviesos

Stogo langų tikslas yra perduoti kuo daugiau natūralios šviesos į patalpą po plokščiu stogu. Dėka specialiai suprojektuotų varčios ir rėmo profilių, plokščio stogo langai, palyginti su kitų gamintojų sprendimais, pasižymi net 16% didesniu stiklo plotu. Dėka šio sprendimo, bet kokia patalpa po plokščiu stogu gauna daugiau dienos šviesos.

Non-standard sizes

Nestandartiniai dydžiai

Be standartinių dydžių,  F tipo plokščių stogų langai gali būti gaminami ir nestandartinių dydžių (nuo 60x60 cm iki 120x220cm). Pastatų energetinio efektyvumo standartai buvo gerokai padidinti, ir dauguma plokščiuose stoguose esančių senų stoglangių neatitinka dabartinių reikalavimų šioje srityje. Galimybė pagaminti "F" langą tiksliam, dažnai nestandartiniam dydžiui, leidžia lengvai pakeisti esamus senus stoglangius ir pagerinti viso pastato šilumos savybes. Naudojantis tokia galimybe, galima lanksčiai projektuoti pastatus arba atlikti jų renovaciją.

Accessories and control

Priedai ir valdymas

Tinkamų vidinių ir išorinių priedų montavimas padidina langų funkcionalumą ir estetiką. Išorinės žaliuzės apsaugo patalpą nuo perkaitimo, o vidiniai priedai apsaugo nuo intensyvių saulės spindulių ir pagyvina patalpos interjerą.

Elektriniai plokščio stogo langai valdomi nuotoline "Z-Wave" valdymo sistema. Pavara yra įrengta stoglangio varčioje, dėl to sumažėja nepalankių oro sąlygų įtaka, ir tokiu būdu didinamas lango  tarnavimo laikas. Be to, stoglangai turi įmontuotą lietaus jutiklį, kuris automatiškai suaktyvina lango uždarymo funkciją, kai pasirodo pirmieji lietaus lašai.


 

Stogo lango struktūra

Flat roof windows type C and type F

  • Plokščio stogo langų rėmai  yra gaminami iš kelių kamerų PVC profilių .

  • Vidiniai langų rėmai yra baltos spalvos (RAL 9010).

  • Medžiaga, iš kurios gaminami profiliai, atspari rūgštimis ir mažai sugeria drėgmės, todėl langai gali būti montuojami virš bet kurios patalpos. 

  • Profilių vidus yra užpildytas izoliacine medžiaga, tai papildomai pagerina gaminių izoliacines savybes.

  • Specialiai sukurta papildoma dengiamoji medžiaga po rėmu pagerina stogo lango apdailos dalių sujungimą su stogo danga.

 

 

Elektriniu būdu varstomuose  languose reguliavimo variklis yra patalpintas varčioje ir taip apsaugotas nuo nepalankių oro sąlygų, pavyzdžiui, kaip lietaus ir sniego.
Tai užtikrina variklio ir visų valdymo elementų veikimą be kliūčių.

Flat roof windows type C and type F

 

Elektra valdomi plokščio stogo langai (F ir C tipo) turi įmontuotą lietaus jutiklį, kuris automatiškai įjungia lango uždarymo funkciją, kai prasideda lietus.

Flat roof windows type C and type F

Stiklo paketai, naudojami D_F stogo languose

Stiklo paketai, naudojami D_F stogo languose Stiklo paketai, naudojami D_F stogo languose Stiklo paketai, naudojami D_F stogo languose
DU6 DU6 Secure DU8

Stiklo paketo struktūra:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.2T

Stiklo paketo struktūra:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.4T

Stiklo paketo struktūra:
6H - Tg10Kr - 4HT- Tg12Kr - 4HT -
Tg12Kr - 33.2T
Stiklo paketo struktūra dydžiams:
100x150, 120x120, 140x140, 120x220:
6H - Tg16Ar - 4HT - Tg18Ar - 55.2T
Stiklo paketo struktūra dydžiams:
100x150, 120x120, 140x140, 120x220:
6H - Tg16Ar - 4HT - Tg18Ar - 55.4T
Stiklo paketo struktūra dydžiams:
60x90, 100x150 i 120x220
6H - Tg10Kr - 4HT- Tg10Kr - 4HT -
Tg12Kr - 44.2T

Stiklo paketų struktūra, naudojama D_C stogo languose

Stiklo paketų struktūra, naudojama D_C stogo languose Stiklo paketų struktūra, naudojama D_C stogo languose Stiklo paketų struktūra, naudojama D_C stogo languose Stiklo paketų struktūra, naudojama D_C stogo languose
P2 P4 U6 U8 (VSG)

Stiklo paketo struktūra:
4H - Tg14Ar - 33.2T
 

Stiklo paketo struktūra:
4H - Tg14Ar - 33.4T
 

Stiklo paketo struktūra:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 33.2T
 

Stiklo paketo struktūra:
4H- Tg10Kr - 4HT - Tg12Kr - 4HT -Tg12Kr - 33.2T