Types of loft ladders

Palėpės laiptų tipai

Suteikia saugią ir lengvą prieigą prie negyvenamų palėpėje patalpų be būtinybės įrengti brangius ir erdvę užimančius laiptus. FAKRO sulankstomi palėpės laiptai atitinka visus techninius ir saugos reikalavimus, tuo pačiu užtikrinant patogesnį jų naudojimą.

Erdvės taupymas

FAKRO palėpės laiptai reikalauja mažai erdvės. Suskleidžiant puikiai pasislepia lubose, o tai leidžia neužimti vietos žemiau esančiame kambaryje.

Paprastas montavimas

Montavimo sistema užtikrina, kad palėpės laiptai gali būti lengvai montuojami dviem asmenims. Kopėčios gali būti lengvai reguliuojamos, kad atitiktų kambario aukštį. Palėpės laiptai yra visiškai surinkti gaminiai ir nereikalauja jokių papildomų montavimo darbų.

Patogus veikimo principas

Patogi laiptų pakėlimo mechanizmų konstrukcija, ir visuose palėpės laiptų modeliuose yra speciali lazdelė dangčiui atidaryti.

Papildomi priedai

Siekiant padidinti komfortąnaudojanti palėpės laiptais bei pagreitinti segmentinių laiptų montavimą, galima įsigyti įvairių priedų,

Garantija

FAKRO palėpės laiptams taikoma 3 metų garantija.

 

Palėpės laiptų tipai ir asortimentas

FAKRO  palėpės laiptų modelių asortimentas yra platus ir leidžia patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Visi FAKRO palėpės laiptai užtikrina gerą sandarumą i šilumos izoliaciją, ir atitinka EN 14975: 2006 reikalavimus. LWK yra populiariausias FAKRO palėpės laiptų modelis, kurių liukas standartiškai yra baltos spalvos, su turėklu ir  su kopėčių antgaliais. Labai efektyvus ir prieinamas modelis LTK Enegy, skirtas vartotojams, kurie nori mažiausių šilumos praradimo nuostolių. Jei kopėčių negalima išskleisti, gali būti naudojamas LDK modelis su stumdomomis  kopėčiomis. Jei yra poreikis ugniai atsparių modelių, tuomet galimi trys pasirinkimai: mediniai LWF 45, žirkliniai LSF arba metaliniai LMF. Papildomas modelio LSF naudojimo privalumas yra greitas montavimas ir mažesni atidarymo matmenys.

Folding metal section loft ladders Metal section loft ladders Scissors loft ladders Stationary staircase Accessories L-shaped combination door
Mediniai sulankstomi segmentiniai palėpės laiptai

Metaliniai sulankstomi palėpės laiptai

Metaliniai žirkliniai palėpės laiptai

Stacionarūs laiptai Priedai L-shaped combination door

Energiją taupantys palėpės laiptai LTK Energy skirti klientams, kurie nori žemo šilumos perdavimo koeficiento. Jei nėra pakankamai vietos išskleisti segmentiniams palėpės laiptams, modelis LDK su stumdomomis kopėčiomis gali būti puiki išeitis. Šių laiptų dizainas atitinka modelį LWK. Ugniai atsparūs modeliai yra LWF 45, LSF ir LMF.

Tuo atveju, kai palėpės laiptai bus dažnai naudojami, rekomenduojame rinktis metalinius LMS laiptus, galinčius atlaikyti didesnę apkrovą. Galima rinktis ir standartinius LMK laiptus su turėklu ir baltos spalvos dangčiu.

Žirkliniai laiptai LST, LSZ užima mažai erdvės ir yra tinkami tose patalpose, kur segmentiniai laiptai netelpa. Juos galima pritaikyti ir aukštesnėms patalpoms, kai segmentiniai laiptai yra per trumpi.

Patalpose, kur yra erdvės, kaip variantas gali būti stacionarūs laiptai MSU