Robert Konieczny

Robert Konieczny - kaip FAKRO ambasadorius


Džiaugiamės galėdami pranešti, kad FAKRO, pasaulinis stoglangių ir palėpės laiptų gamintojas, pradėjo bendradarbiauti su visame pasaulyje garsiu architektu Robert Konieczny, laimėjusiu daugybę tarptautinių pasirodymų, įskaitant tarptautinio architektūros festivalio „Metų pasaulinis pastatas 2016“ konkursą ir „Geriausias privatus namas“ pasaulinėse varžybose „Tapetų dizaino apdovanojimai 2017“. Kampanija, kurioje dalyvauja Robert Konieczny, pavadinta „Šviesa, forma, menas“.

„Šviesa yra nepakeičiamas mūsų gyvenimo elementas, kuris, dėka FAKRO gaminių, patenka į kambarius. Jos formą sukuria architektas, tačiau ją sudaro įvairūs elementai, įskaitant ir stogo langus. Šiais laikais gaminiai yra labai kruopščiai kuriami, atsižvelgiant į kiekvieną detalę, todėl tuo pačiu metu jie tampa ir meno elementais “, - aiškino Sławomir Gawlik, FAKRO grupės rinkodaros direktorius.


FAKRO ir Robert Konieczny, sudarytame manifeste galima skaityti: Skatinkite gerą dizainą ir materialinę kultūrą. Neleiskite daryti jokių kompromisų dėl kokybės - mes statome namus žmonėms, o ne kortų namus. Gerbkite mūsų gamtinę aplinką - kiekviena struktūra yra tik aplinkos papildymas. Nurodykite plėtros kryptį, palaikančią šiuolaikinę architektūrą. Kurkime turėdami omenyje tobulumą, nes tik taip galime pasiekti aukštumas ir išsikeltus tikslus.

„Šviesa, forma, menas - tai žodžiai, kurie puikiai apibūdina ne tik FAKRO gaminius, bet ir modernią architektūrą. Mes didžiuojamės, kad Robert Konieczny yra mūsų ambasadorius “, - pridūrė Sławomir Gawlik.

More info: LIGHT SHAPE ART