FAKRO produktai veikė per „Wi-Fi“ tinklą Paryžiuje, BATIMAT parodoje

Vienas iš svarbiausių statybų pramonės įvykių Europoje yra „Batimat“ prekybos paroda, kuri vyko Paryžiuje 2019 m. lapkričio 4–8 dienomis. Kiekvienas pasirodymas pritraukia daugiau nei ketvirtadalį milijono lankytojų ir daugiau nei 1700 parodos dalyvių iš viso pasaulio. Natūralu, kad FAKRO taip pat ten dalyvauja.

 

FAKRO pristatomi gaminiai užėmė daugiau kaip 200 m2 plotą. Didžioji dauguma parodų lankytojų ieško naujovių ir įkvėpimo. Štai kodėl mūsų įmonės demonstruojami gaminiai yra tokie sprendimai, kurie dažniausiai nėra sutinkami ant prancūziškų stogų. Baltos spalvos ir 114x255 cm dydžio Galeria balkono langas kartu su Duet proSky langu, kurio dydis yra 94x255 cm, leis Jums pajusti, kiek šviesos, oro ir komforto suteikia šis sprendimas. Panašų jausmą gali suteikti ir FPP-V langas PreSelect MAX, kurio didžiausias dydis yra 134x160 cm. O taip pat neatsilieka, ir tik patvirtina FAKRO novatorišką požiūrį į gaminius ir naudojimo patogumą, FTP-V Solar langas su pilnai tamsinančia vidine rolete ARF Solar.
 

Iš plokščio stogo langų šeimos buvo pristatyti elektra valdomi DEF, DEG, DEZ-A langus su specialia AMZ / Z markize ir DXW.

Didelio susidomėjimo sulaukė gaminiai, valdomi per Wi-Fi tinklą. Šių produktų veikimas buvo pristatytas naudojant mobiliųjų telefonų aplikacijas išmaniesiems telefonams ir balso komandas, dėka „Google Home“ pranešėjo. Vykdydamas sistemą su „OK Google“ komanda ir užduodamas komandas, vartotojas gali valdyti FAKRO Wi-Fi versijos produktus, tokius kaip stoglangiai, vidinės žaliuzės ar vertikalių langų išorinės žaliuzės. Verta paminėti, kad gaminius galima naudoti bet kurioje pasaulio vietoje, tik vienintelė sąlyga – kad būtų interneto prieiga.


FAKRO parodų rinkodaros komandos vadovas Sławomir Uryga pridūrė, kad šis sprendimas lankytojams buvo ypač patrauklus. FAKRO gaminiams, integruotiems su „Google Home“, galima duoti tokias komandas, kaip atidaryti ar užsidaryti, o taip pat patikrinti oro sąlygas ar klausytis muzikos naudojant tik vieną įrenginį.