We have been with you and for you for 30 years! - FAKRO

Mes būname su Jumis ir Jums jau 30 metų!

Žodis „Namai“ suteikia mums teigiamų emocijų, nes tai dažnai yra mūsų prisiminimai, o kartais ir sapnai.

Nes namai nėra tik pastatas, bet visų pirma tai asocijuojasi su šeima.

Mes, dirbantys FAKRO, galvojame, kaip padaryti, kad gyvenime visada būtų gausiau natūralios šviesos, sveikas ir patogumo. Todėl, būdami ištikima savo misijai, FAKRO jau 30 metų gamina produktus, kurie pasižymi išskirtiniais namų sprendimais.

FAKRO siūlo platų gaminių asortimentą. Mes teikiame ne tik produktus, bet ir visapusiškus sprendimus, dėl kurių buvimas namuose yra tikras malonumas.

Pradėjome nuo stogo langų ir palėpės laiptų, dabar mūsų produktų asortimente taip pat yra plokščio stogo langai, vertikalūs langai, HS stumdomos durys, garažo vartai ir durys. Mes siūlome tiek stogo, tiek vertikalių langų priedus, kurių tikslas yra apsaugoti nuo pernelyg didelio šilumos srauto, tai yra išorinės žaliuzės ir dekoratyviniai vidiniai priedai.

Mes esame vienintelė kompanija pasaulyje, siūlanti platų gaminių asortimentą, o tai reiškia, kad visi elementai yra pagaminti laikantis aukščiausio kokybės standarto, išlaikant stiliaus bei spalvos vientisumą. Namas, kuriame sumontuoti FAKRO gaminiai, yra ne tik pasižymintis dizainu, bet ir turintis ilgaamžiškumo bei energijos vartojimo efektyvumą.

Be to, produktus galima gaminti elektra valdomomis versijomis, kad būtų sukurtas išmanusis namas, valdomas iš bet kurios pasaulio vietos.

Išsamus produktų asortimentas išmaniuose namuose

FAKRO 30 metų

30 METŲ…

Šiandien FAKRO yra viena iš dinamiškiausių ir greičiausiai besivystančių bendrovių pasaulinėje stogo langų pramonėje. FAKRO grupę, kurioje dirba daugiau nei 4000 žmonių, sudaro 11 gamybos ir 17 platinimo įmonių. FAKRO produktų galima rasti daugiau nei 60 pasaulio šalių – kur yra tik tokių produktų paklausa. Eksportas sudaro apie 70% visų pardavimų.

Naujovės yra FAKRO DNR ir pagrindinė plėtros varomoji jėga. Šiuolaikiniame mūsų tyrimų ir plėtros centre dirba daugiau nei 100 inžinierių, kurie yra daugiau kaip 180 patentų paraiškų ir naudingų modelių autoriai. Be stogo langų, FAKRO produktų asortimente yra palėpės laiptai, plokščio stogo langai, šviesos tuneliai ir švieslangiai. Taip pat siūlome platų stogo ir vertikalių langų priedų asortimentą. 2016 m. FAKRO asortimentas buvo išplėstas aliuminio ir mediniais vertikaliais langais pagal prekės ženklą INNOVIEW, 2018 m. mes pridėjome garažo vartus, o 2019 m. paskutinės dvi produktų grupės užbaigė išsamų produktų pasiūlymą su prekės ženklu INNOVIEW Line.

Pažink mūsų istoriją

Pranešimai spaudai

FAKRO 30-metis taip pat apima svarbius žiniasklaidos įvykius. Kviečiame perskaityti interviu ir pranešimus spaudai, kurie supažindins su FAKRO istorija ir leis susipažinti su mūsų ateities planais.

Pranešimai spaudai

FAKRO istorija prasidėjo 1991 m. Ir netrukus ji tapo greičiausiai pasaulyje augančia savo industrijos įmone, bei pripažintu pasauliniu prekės ženklu. Neabejotina, kad FAKRO sėkmės tėvas yra pats generalinis direktorius - ponas Ryszardas Florekas, charizmatiškas lyderis, nebijantis rizikuoti. FAKRO taip pat yra žmonių komanda, kurie yra tikri entuziastai, turintys novatoriškų idėjų, kvalifikaciją ir atsidavimą.

 

 Read more