gaminai

 

 

pakeliami - apverčiami langai FPP preSelect:

    

Pakeliami - Apverčiami langai FPP preSelect - tai naujos kartos langas, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą.

apverčiami langai FT:

Lankstų konstrukcija suteikia galimybę apsukti langą 180 laipsnių kampu, kad būtu patogu saugu jį išvalyti. Gaminami trijų tipų: FTS-V, FTP-V FTP-W, kurie skiriasi techniniais parametrais bei komplektavimu.
 

 FEP evakuacinis stogo langas:

FEP evakuacinis stogo langas skirtas avariniam išėjimui iš patalpų, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Gali būti pakeltas 45 kampu paprastam naudojimui, 68 kampu evakuacijai, o taip pat apverstas 180 kampu plovimui.

 L formos langai:

FL Tokie langai montuojami ir stogo šlaite, ir vertikalioje sienoje. Gaminama atidaroma ir neatidaroma apatinio lango versijos.

sandarinimo tarpinės:

Sandarinimo tarpinės leidžia tinkamai įmontuoti langą stogo šlaite. Tarpinių įvairovės dėka langus galima sumontuoti bet kokio tipo stogo dangoje.

termoizoliaciniai išlipimo langai FW:

Termoizoliaciniai išlipimo langai yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Apjungia stogo lango ir išlipimo liuko privalumus ir yra skirtas gyvenamoms, apšildomoms patalpoms.

Išlipimo liukas WS:

Išlipimo liukas leidžia saugiai išlipti ant stogo. Turi atsparų atmosferos poveikiams kupolą ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.

  Išlipimo liukas WG:

Išlipimo liukas leidžia saugiai išlipti ant stogo. Gaminamas dviem versijomis: su vienu stiklu arba stiklo paketu ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.


 

 

 

Daugiau informacijos apie mūsų gaminius galite rasti internetinėje svetainėje www.fakro.com