servisas

 

Neterminuota garantija taikoma stiklo paketams su išoriniu grūdintu stiklu. Garantija taikoma grūdintų stiklų atsparumui krušai. Naudojant FAKRO stogo languose grūdintus stiklus, padidėjo palėpes saugumas intensyvios lūties ar krūšos metu.

 

10 metų garantija taikoma:
- stiklo paketamas, panauduotiems visuose FAKRO stogo languse;
- apkaustams iš metalo, išskirus langus FTT, FY_, FD_.

10 metų garantiją taikoma jeigu yra laikomasi garantijos sąlygų. Apie gedimą privaloma nedelsiant pranešti FAKRO gaminių pardavėjui Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsiunčiant užpildytą pranešimo formą.

 

  5 metai nuo įsigyjimo datos – stogo langams sumontuotiems su sandarinimo tarpine.
5 metai nuo įsigyjimo datos – išlipimo liukams sumontuotiems su sandarinimo tarpine.
  2 metai nuo įsigyjimo datos – stogo langų vidiniams ir išoriniams priedams, nuotolinio valdymo elementams.
 

 

Garantija taikoma tik pilnai užpildžius pranešimo formą (yra prekybos taškuose). Pildant pranešimo formą būtina pilnai nurodyti informaciją apie produktą. Šį informaciją yra produkto identifikacijos plokštėleje. Languose plokštelė yra varčios viršutineme kampe, dėšinėje pusėje, matoma praverus langą.

 

PRODUKTŲ KOKYBĖS GARANTIJOS SĄLYGOS

 

po garantinių paslaugų ir atsarginių dalių užsakymas

FAKRO parduoda atsargines detales ir teikia po-garantinį servisą. Galite užsisakyti tik produktų atsargines detales arba kartu su paslaugomis. FAKRO atlieka garantines ir po-garantines serviso paslaugas.

Garantinio laikotarpio metu serviso paslaugos ir atsarginės detalės yra nemokamos, jei jos patenka į garantinio serviso sąlygų aprėptį.

Prašome nurodyti lango tipą ir skaičius iš duomenų plokštelės, kuri yra viršutiniame dešiniajame varčios kampe, siekiant teisingai išrinkti atsargines dalis.

Jei nerandate produkto duomenų plokštelės ar turite kitų klausimų, prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo skyrių:

Darbo laikas nuo 9:00 iki 18:00
tel. +370 652 26830
el. paštu p.atstovas@fakro.plDaugiau informacijos apie mūsų gaminius galite rasti internetinėje svetainėje www.fakro.com